Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van aki már most nem...

Kismamák van aki már most nem bírja a meleget? Hogyan tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Azt írja kint 22 fok van na most a lakásban 28. Hiaba elvan sötételve és még a villanyok se égnek az ablakot már azt se tudom nyissam e vagy csukjam mert ha zárva van nincs levegő ha nyitva van a meleg is jön.


Az előző ventillátorunkat véletlen eltörtem tavaly azóta se vettünk újat és az majd csak kövi hó elején lesz amikor venni tudunk.

De addig mit tehetnék? És még csak nyár sincs, messze van még a 40 fok és nem tudom ha már most izzad a pofám mint valami tehénnek akkor mi lesz később.


Az a baj, a hideg zuhany után is olyan melegem lesz mire felöltözök.


Sose szerettem a meleget de igy terhesen 3. Trimeszterbe hát nem jó



ápr. 11. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, mintha magamat olvasnám. Annyi a különbség, hogy hiába nyomom be a ventillátort, a nagyobbal szaladgálok, nekem meg max akkor segít, ha előtte ülök.:D Előzővel is tavasz nyár időszakban voltam terhes, kegyetlen volt a végén már. Iszonyat hőhullámaim voltak. Kitartást! Kérj kölcsön ventillátort addig valakitől.
ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
Én imádom a meleget, szóval semmi problémám nem lenne, azon kívül, hogy induláskor még fázom, ezért mindig túlöltözöm. Mondjuk én még csak 2.trimeszterben vagyok, de ez azt is jelenti, hogy a legnagyobb melegben leszek a legnagyobb. Egyébként, mivel a meleget szeretem, mindig oda megyek, ahol melegebb van. Ha kint, akkor ki. Ha otthon kell lennem, értelemszerűen beengedem a meleget. A helyedben ugyanezt csinálnám, csak fordítva. Ha bent van melegebb, beengedném a hideget.
ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, a problémádra van megoldás, ventillátor. Vedd meg. Ennyi.
ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Rendben értem ventillátor
ápr. 11. 16:51
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
#16. Ok. Akkor kapcsold be a klímát. 😉
ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Akartam is irni, hogy a klima jobb megoldas lenne :D
ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Azért 22 fokban nem kelleg. elolvadni, halalozni.

Nyiss ablakot, és ennyi.

Attól, hogy terhes vagy ne legyel hisztis.

ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
23# A lakásban 28 fok van, írja. Olvasni mondjuk tudni kell. :D Roppant nehéz. Bár szerintem nem hiszti, nekem a 2. terhességem meleg időben és bizony már 20 foknál is folyik a víz rólam, hőhullámok vannak. Oké, hogy valakinek minden is tökéletes, de nem minden terhesség egyforma. Terhesség nélkül nálam a kedvenc a meleg, a nyár, bírom is, de így nem.
ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

KI KELL NYITNI AZ ABLAKOT...

Írtam, dehát olvasni tudni kell ugyebár...

ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
22# Miért, ha kinyitom és kintről is meleg ömlik be, akkor lehűl 18 fokra? Na majd nyáron kipróbálom a 40 fokba az elméleted. Mekkora ötlet, haha.
ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!