Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van aki már most nem...

Kismamák van aki már most nem bírja a meleget? Hogyan tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Azt írja kint 22 fok van na most a lakásban 28. Hiaba elvan sötételve és még a villanyok se égnek az ablakot már azt se tudom nyissam e vagy csukjam mert ha zárva van nincs levegő ha nyitva van a meleg is jön.


Az előző ventillátorunkat véletlen eltörtem tavaly azóta se vettünk újat és az majd csak kövi hó elején lesz amikor venni tudunk.

De addig mit tehetnék? És még csak nyár sincs, messze van még a 40 fok és nem tudom ha már most izzad a pofám mint valami tehénnek akkor mi lesz később.


Az a baj, a hideg zuhany után is olyan melegem lesz mire felöltözök.


Sose szerettem a meleget de igy terhesen 3. Trimeszterbe hát nem jó



ápr. 11. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha kint 22 fok van bent 28 akkor nem lehűl a ház?

Nálunk így van, nem tudom, nálatok a hűvösebb helyről is meleg áramlik a szobába?

ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
24# Ha 22 fok van nálunk nem hűl le, a fél ház olyan tájolás, hogy szó szerint egész nap oda süt a nap. Nyitogathatok én mindent. Este már igen vagy hajnalba, reggel. Akkor kellemes. Amúgy lehet lehűl a kérdezőnek valamennyire, de nem gondolnám, hogy 18 fokig mondjuk…
ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

De ha bent 28 fok van, és lehűl 22-re az már jó nem?

Akárhogy is , de az ablak nyitás lesz itt a megoldás vagy a ventilátor.

Vagy szopogassa továbbra is a jeget

Más megoldás nincs.

ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
26# Nem tudom volt-e már ilyen szintű hőhullámod a terhesség végén, de nálam a 22 is halottnak a csók. :D ezen csak a szülés segített az elsőnél is, a legnagyobb melegbe született. Utána semmi bajom nem volt. Még a zuhany után 5 perccel is ömlött a víz rólam szó szerint. Azzal egyetértek, hogy sajnos nincs sok opció itt most, ventillátor meg kitartás.
ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

Én terhesen is sokkal jobban viselem a meleget, mint a hideget, így nincs ilyen bajom, de én sem igazán értem, hogy miért nem nyitsz ablakot, ahogy nyáron is. Reggel, este, napközben pedig redőnyökkel árnyékolni. Nincs még olyan meleg kint, hogy bent állandó 28 fokban kelljen létezni.

Egy pici ventilátor kb. 5 ezer forintos tétel. Ha ilyen gondom lenne, már ma vettem volna egyet, de minimum kölcsön kérnék egyet.

ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!