Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet hogy egy 13 hetes...

Mitől lehet hogy egy 13 hetes terhes vérzik? Nem nagyon egy picit.

Figyelt kérdés
A sógornőmről van szó.Ki hívták az ügyeletet azt mondták nincs semmi,de hétfőn menjen be mindenképp az orvosához.
2010. dec. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl méhlepényből leszakad egy darab.

Én egyből mennék a helyében uh-ra, nem ügyeletesekkel bajlódnék. Hétfő még messze, addig nagy baj lehet.

Persze drukkolok, hogy minden oké legyen.

2010. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

3. hónaptól kezdıdıen a placenta átveszi a progeszteron (és ösztrogén) termelését, a sárgatest elsorvad. Ilyenkor fellephet verzes,ha nem sikerul teljesen osszehangoltan ez a folyamat. Pl a sargatest gyorsabban sorvad,a placenta lassaban termeli. Nalam a 14. heten volt ez,csak hirtelen nagyobb mennyisegu verzesem volt,aztan masnapra mar csak barnazas maradt,majd szepen az is elmult. Velem nem csinaltak semmit a dokik. Azota rendben vagyunk. :)

36+2hkm

2010. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak.

Na az ügyelettel már elnézést a kifejezésért "szarakodjon"

Volt mikor egy hónapig jártam ügyeletre és nem tudták megmondani h mi bajom és elmentünk korházba és ott CSAK RÁM NÉZETT AZ ORVOS ÉS MEGMONDTA MI BAJOM ! szóval ne vesztegese az időt

2010. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 hetesen volt hasonló. Én kaptam Utrogestant és Mg-t. Befektettek és még Pipolphent is kaptam, amitől sokat pihentem, aludtam. Engem csak az UH nyugtatott meg, hogy még van szívműködés, pedig nem hittem volna. Nekem ezért is volt magán dokim, mert ilyenkor hívtam azonnal és a kórházban találkoztunk. Megvizsgált és felvett az osztályra. Bár sajnos én 6 hetesen is véreztem és akkor is bent feküdtem 2 hetet. Viszont azóta megszületett a kisfiunk, már 10 hós. Szóval remény van, hogy minden rendben lesz!
2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a választ,mi is mondtuk neki,hogy irány a kórház.De Ő olyan nyugodtsággal kezeli ezt az egészet,és még nyugodtabb lett mikor kijött hozzá az orvos és azt mondta nem vészes ilyen előfordul sokat pihenjen.Hát nem tudom én is inkább bementem volna a kórházba és engemet is csak az uh nyugtatott volna meg.Puszi mindenkinek
2010. dec. 4. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!