Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi folsavat szedsz?

Mennyi folsavat szedsz?

Figyelt kérdés
Én most 1 szemet a 3mg-ből, de a tájékoztatón 2 van írva. Én úgy emlékszem az előző terhességemnél is 1-et szedtem.
2010. dec. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó terhesvitamint szedsz felesleges mellé a plusz folsav, nekem legalább is azt mondta, inkább magnéziumot szedjek plusszban napi 2X2-t
2010. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1 szemet szedtem az 1. trimeszterben és Femibiont. Kérdeztem is a dokit, hogy így is kell-e a folsav, de azt mondta, hogy szedjem azt is.
2010. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én most még csak a folsavat szedem. (5.hét végén járok) Ha kapok holnap Hipp Natalt, az lesz még mellé. Egyébként arra emlékszem,hogy az én dokim nem annyira vitamin párti, inkább a folsavat mondta.
2010. dec. 3. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Hipp Natal jó választás!

Nálam is bevált:)

Én elnegyedelem a 3mg-os folsavat és úgy szedem két naponta plusszban,igy tuti elég.:)

Jó egészséget kívánok!

2010. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!