Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sote 2-n milyen a szülésfelk...

A sote 2-n milyen a szülésfelkészitő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szia én is a sote 2 őn fogok szülni mikor van egyáltalán a szülséfelkészítő vagy meg van határozva egyáltalán hogy hányadik terhességi héten lehet menni? 18+4hkm
2011. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen elméletileg van minden kedden csak azt nem tudom hogy milyen:(
2011. jan. 26. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Lehet hogy kiszúrok egy időpontot és elmegyek mert kiváncsi vagyok

és az sem mellékes hogy hol fogok szülni

2011. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sziasztok, én jártam a sote II szülésfelkészítőjére, úgy tudom évente 2-3 kurzus van, egy kurzus kb. 12 alkalom


érdemes felhívni őket, hogy mikor van, a terhesség bármelyik szakaszában hasznos, mind lelki, mind fizikai oldalról megközelítik a terhességet, szülést, néhány apuka is volt


megmutatták a szülőszobát, minden kérdésre válaszoltak, megérte elmenni :)

2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jóóóóó!

Nekünk az utolsó alkalomra behoztak egy pár órás kis csöppséget, kicsomagolták, megmutatták a köldökápolást, pelenkázást.

Szülőszoba látogatás is szuper, én onnantól kezdve már alig vártam, hogy ott tartsunk, minden félelmem elszállt.

2011. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!