Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha én még nem akarom...

Mi van, ha én még nem akarom ezt a kisbabát?

Figyelt kérdés
Rengeteg a problémánk és ugy hiszem,ezt még tetozné a kisbaba.De már a 8. honapban vagyok.Nem kritikákat akarok hallani,hanem tanácsokat,ha lehet.Koszi
2011. ápr. 6. 14:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Add örökbe.
2011. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elindíthatod az örökbeadást, de ennek még nem kell véglegesnek lennie. Még a szülés után is meggondolhatod magad.
2011. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ha majd megszületik máshogy fogod gondolni,bár már most sem kéne ilyennek az eszedbejutnia..ha erős kitartó nőnek érzed magad akkor minden rendben lesz..ha nem akkor majd megerősödsz..sok erőt ad egy pici baba..nem tudom milyen gondjaitok lehet..gondolom beletartozik az anyagi probléma is,de sok erőt és kitartást kívánok...ne gondolj ilyenekre
2011. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A párom,családom meg a barátaim megkoveznének,ha orokbeadnám.
2011. ápr. 6. 14:27
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak a hormonok miatt ijedtél meg az anyasággal járó "terhektől"?

A terhesség elejétől így gondolod ezt, vagy csak néhány napja/hete?


Ha biztos vagy abban amit érzel, akkor pedig add örökbe. Sokan nagyon örülnének a kisbabádnak.

2011. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Pedig vagy örökbeadod, vagy felneveled. Ha az utóbbi mellett döntesz, kérhetsz a védőnőn keresztül segítséget, akár pszichológust is, ha lelki okaid is vannak.
2011. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
szerintem is megváltozik a véleményed,amikor meglátod,mert a világon a legcsodálatosabb dolog!!!ne gondolj most ilyenekre
2011. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A páromnak és nekem nincsenek anyagi gondjaim,de a szuleimrol ezt már nem lehet elmondani sajnos.Az utobbi 2év huzos volt,és én ugy nem tudok nyugodtan lenni a kisbabámmal,ha tudom,hogy otthon mi a helyzet.Nagyon jo anyagi helyzetunk volt régebben,de most ezt már nem mondhatom el,és az egész terhességem ez a hatalmas probléma végigkíséri,ezért vagyok már ilyen negativ.
2011. ápr. 6. 14:31
 9/27 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy milyen problémáról van szó. Lehet ha megszületik a pici, megoldódik. Vagy amíg megszületik megoldódik.

Igazából nem nagyon tudsz már mit tenni ha a 8. hónapban vagy.

Tudatosítsd magadban, hogy igenis fel tudod nevelni azt a csöppséget, aki most még a szíved alatt van. Lesz hozzá erőd, és kitartásod! Hisz neki te vagy a világon a mindene!

Minden jót! És kívánom, hogy minden megoldódjon!

2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Azért gondold át. Terhesség alatt a hormonok is szórakoznak a női szervezetben, lehet, hogy ezért is látod olyan borúsan a jövőt és lenne megoldás.

Ha tényleg nem látsz más kiutat, akkor vedd fel a kapcsolatot a Gólyahír Egyesülettel, ők nyílt örökbefogadással foglalkoznak, de szívesen segítenek más ügyben is (védőnő a vezetője):

[link]

2011. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!