Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha én még nem akarom...

Mi van, ha én még nem akarom ezt a kisbabát?

Figyelt kérdés
Rengeteg a problémánk és ugy hiszem,ezt még tetozné a kisbaba.De már a 8. honapban vagyok.Nem kritikákat akarok hallani,hanem tanácsokat,ha lehet.Koszi
2011. ápr. 6. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

14.32 vagyok, rossz lett a link, ezt szerettem volna:

[link]

2011. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Mi van, ha én még nem akarom ezt a kisbabát?

Nem kritikákat akarok hallani,hanem tanácsokat."


Ok, nem kapsz kritikát. A 8. hónapban egy tanács van: ÖRÖKBEADNI!

2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

megfogod bánni ha lemondazs róla az biztos!!!

nekünk 2 kisfiunk van de az életemet adnám oda értük. én nem tudnám elképzelni, hogy más nevelje fel helyettem, másnak mosolygjon, stb....

Meg neki is milyen törés lenne haegtudná hogy akik nevelik nem az igazi szülei...

Én dolgoztam egy olyan helyen ahol voltak ilyen fiatal felnőttek akikről a szülei lemondtak és ne tudd meg milyen nyomot hagyott ez bennük. lelki sérültek lettek, de nagyon....


neveljétek fel!!ha megtudtátok csinálni (NO védekezés) akkor vállaljátok a felelősséget is érte!! Ő élni akar veletek, titeket választott.

Ezt le kellett írnom....

2011. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

előzőnek:sajnos nem...nem ő választott!!!!ő ezt kapta sajnos!!!!

de a szülei választhattak,

mikor még csak megfogant szegényke

ha úgy döntöttek,megtartsák,akkor állják is a ,,szavukat,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

A szívem szakadna meg,ha orokbeadnám.Mégiscsak az enyém,velem van mindig és ez a megszuletése után is igy lesz.

De nem látok egyszeruen már kiutat a problémákbol.

Nagyon remélem,hogy igazatok van,és csak a hormonjaim ,,viccelnek,, velem.

Emlékszem,mikor az 5évvel idosebb noverem sirva mondta nekem,hogy : Az élet nehéz!!

Akkor,mint még egy tizenéves,csak magamban nevettem rajta,de nem is olyan rég nekem is rá kellett jonnom,hogy milyen igaza is volt.

Probálom megoldani ezeket a gondokat,de orokbe nem adom.

Koszonom csajok.

2011. ápr. 6. 14:47
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lehetőségekre gondolsz 8 hónapos terhesen, ha az örökbeadás nem járható út? (Inkább nem gondolok bele hogy milyen brutális lehetőségek vannak!)


Ha anyagi segítség kell, kérj szoc. segélyt, kapsz TGYÁS-t, GYED-et, családi pótlékot. Ha lelki, menj pszichológushoz. DE NE TASZÍTSD EL VAGY UTÁLD A GYERMEKED AZÉRT AMIT NEM IS Ő TETT.

2011. ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az anyagiak miatt félsz?
2011. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Figyu, ahhoz, hogy segíteni tudjunk vagy tanácsokkal ellássunk, picit pontosabban kellene tudnunk, hogy mi a baj.


Jól értem, hogy nektek a pároddal nincs anyagi gondotok, csak a szüleidnek? Akkor ez nem is a ti problémátok, hanem a szüleiteké, amit elsősorban nekik kell megoldaniuk, 8. hónapos terhesen ne vedd magadra! Akkor sem, ha iszonyat nehéz, meg szereted őket. Egyébként nem tartom valószínűnek hogy a kisbaba ottléte vagy ott nem léte bármiben is befolyásolná a szüleid anyagi helyzetét. Ha nem vállalnád fel a gyermeked, attól még a szüleidnek nem menne jobban! Csak még egy életen át tartó lelkiismeret-furdalást is kapnál a gondok mellé.


Ha nálatok állnak fenn párkapcsolati problémák vagy az anyaság tényével, a közelgő életmódváltozással szembesülsz nehezen, akkor érdemes akár pszichológushoz fordulnod, akár ismerkedni, csevegni egy nagyot olyan anyákkal, akik hasonló cipőben jártak / járnak.


Talán erőt ad egy bejegyzés, amit nemrég olvastam, mindjárt megkeresem és küldöm. Picit más, mint a te helyzeted, de mindenkinek érdemes elolvasni, aki valami miatt fél az anyaságtól.

2011. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen most mit akarsz? Abortuszhoz késő, csak az örökbefogadás marad.

Bár ha szerencsés van, nekem nem egy ismerősőmnek halt meg a babája 36-39 héten köldökzsinór infarktus miatt. Még a természetben bízhatsz, hátha így jársz. csak aztán ne gyere sírni, most mi legyen, mert miattam halt meg a babám.

Szerintem gyerek vagy, nőj fel, mert ez a gyerekes hiszti, ez se jó, az se jó, nem méltó egy leendő édesanyához. Próbáld meg összeszedni magad, vagy fordulj pszichológushoz, hátha tud segíteni.

2011. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!