Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak az én véleményem szerint...

Csak az én véleményem szerint gyilkosság az abortusz vagy mi?

Figyelt kérdés

Nővérem 24 éves, nagyon szereti a babákat , a családba is vannak babák, ajándékokat veszi neki meg stb..

Mindig mondtuk neki, majd a tiéd is ennyire fogod szeretni. Ő meg azt mondta óóó neki nem kell baba.

Kiderült hogy terhes 7 hetes. Ugyan ugy megvolt a menzesze meg minden, rosszul lett és onnan tudta hogy az, veszélyeztetett terhes lett, és tegnap elvetette a babát. Nagyon szomorú vagyok. Szerintem majd meg fogja bánna ezt amit tett. :S


2011. júl. 16. 12:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:02


Irtam hogy ezt az orvos mondta.Nem én találtam ki.

2011. júl. 16. 16:31
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

A mi 2. lányunk is több mint 4 cm volt 7 hetesen!


Már nekem is volt nem kívánt terhességem,de soha,egy pillanatra sem jutott az eszembe,hogy elvetessem!-sajnos megszakadtak a 7. héten.

Amikor pedig egy ismerősünkkel találkoztam,és láttam,hogy zavarják a szagok (egy kajálda előtt),és bejelentette,hogy hát,ő épp terhes,és hogy el fogja vetetni... Első kérdésem a "miért?" volt. Mire azzal jött,hogy a házat csinálják,nem fér bele. Na,hát én úgy kibuktam...Amúgy 1 kislányuk már volt,azt a kislányt is kiskorúként szülte. Később a párommal találkozott,és elmesélte neki,hogy milyen zaklatott lettem,és akkor azt mondta indokként a páromnak,hogy gyógyszer mellett esett teherbe,és az orvos vérvizsgálattal megállapította,hogy (nem is tudom már,azt hiszem) májkárosodással születne a gyerek. Valami azt súgja,hogy ez így nem a valóság...


Én,mint ÉDESANYA! gyilkosságnak tartom az abortuszt!! És az embriót pedig életnek!


Üdv:2gyerkőcös,31 heteske

2011. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,hogy nem mindegy a körülmény! A semmire, a szarra (már bocs), de nem tartsa meg. Főleg a sokadikat. Nekem barátnőm megtartotta. A házat már akkor is akarta vinni a bank, azóta el is vitte. Idegbeteg lett, a kicsi állandóan üvöltött, a nagy befordult, a bölcsi díjat alig tudják kinyögni. Ha beteg a gyerek mennek kölcsönkérni gyógyszerre. Kinek jó ez? A gyereknek? Hát én egyik gyereket sem látom olyan hú de boldognak!

Inkább a védekezésre figyelt volna jobban!

2011. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Atroposz ***** válasza:
70%
Valaki a saját testvére döntését ócsárolja? Jó kis testvér vagy! Inkább támogasd! Még ha hibázik is.Mindenkinek szíve jóga eldönteni mit szeretne.Gyilkosság? Lehet, ha megszületett volna akkor rosszabb lenne. Te meg nem nevelheted fel helyette. Jó én sem rajongok az ilyesmiért,de nem is ítélném el rögtön a testvéremet.Jobban vigyázzon legközelebb!
2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azt soha nem fogom megérteni! Miért kell rögtön kiforgatni a kérdező szavait?!

Egyszerűen csak kíváncsi más véleményére! Nem látom sehol,hogy "ócsárolná" a testvérét! Egyszerűen csak nem tudja megérteni! Ennyi!

2011. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Atroposz ***** válasza:
51%

Bocsánat a helytelen fogalmazásért!Úgy kellett volna fogalmaznom hogy nem kellene elítélni rögtön a testvérét!

Mert ha megértő lenne felé akkor ügye fel sem tette volna ezt a kérdést.Ja bocs nem ócsárolja hanem gyilkosnak tartja."Csak az én véleményem szerint gyilkosság az abortusz vagy mi?" Én is csak a véleményemet írtam le, ő kérdezett mi meg kommentálunk.

2011. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%

Látom,gyorsan vág az agyad! Ezzel az a baj,hogy nem tudod mindenkinek bemagyarázni a dolgokat!

Még így is ki van forgatva! A kérdés csak egy kérdés, ahol nem a nővérét nevezi gyilkosnak-hanem az abortuszt! -csak ha nem lenne világos. Továbbá,ha nem ismernéd a ":S" jelet- csak megsúgom,nem a káröröm,és rosszindulat jele! Hanem a szomorúságé! Tehát szereti a nővérét,de nem érti meg,hogy vetethette el a babát. Ennyi. Ezt miért kell kiforgatni? Rossz napod van?- Ne legyen! Inkább legyen szép napod!! :-D

2011. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Atroposz ***** válasza:

Akkor elmondom úgy hogy most ebbe ne tudjál bele kötni!

A lényeg, ha megértené ügye a testvérét nem írta volna ki a kérdést.Most inkább megértésre van szüksége tesójának és nem várni ügye az olyan válaszokat,hogy én nem vettem volna el meg ,hogy meg fogja báni. Az ilyen válaszok csak megerősítik benne, hogy tényleg hibázott a testvére.

2011. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%

:-D Látom,csak próbálsz okosat írni!

Pont ez az! Kellene,de nem tudja megérteni! Ennyi. Ebben nincs semmi rossz. Addig pedig,amíg nem tudja megérteni,nem is tudja támogatni!


Legyen szép napod! :-D

2011. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtat! Nincs beleszólása! Lehet megdöbbenni, elítélni stb., de akkor is mindenki a saját gondjaival foglalkozzon!
2011. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!