Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen kinyílt a méhszáj!...

21 hetesen kinyílt a méhszáj! Mire számíthatok? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, ma voltam dokinál. A külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva van :(

Ugye kihúzhatom végig?????


Doki azt mondta, hogy feküdjek...de egy 2 és egy 3 évesem van itthon!


Akinek ilyen korán kinyílt a méhszáj, leírná nekem, hogy hogyan alakult a terhessége?



Köszönöm!


2011. júl. 20. 16:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem a negyedikkel 24. héten vettékészre, hogy egy ujjnyira kinyílt (3 kicsi mellett én sem tudtam kímélni magam),és végül 39 hetesen indították a szülést. Többedszer szülőknél ez általában természetes és nem okoz gondot! Ne aggódj, minden rendben lesz!!!

26 hetes km

2011. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Rebeka07 válasza:
Nekem 16 hetesen nyílt ki 2 ujjnyira,és úgy is maradt a terhesség végéig.A külső méhszáj nyílása nem annyira veszélyes mint a belső.Nekem azt mondta a dikim, hogy azután ne biciklizzek ,ne nagyon lépcsőzzek és ne fürdőkádban fürödjek hanem csak zuhanyozzak.
2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Meddig sikerült kihordani a babát?


Anyukámnak a 20. héttől volt 2 ujjnyira nyitva (vagyis a belső méhszáj is nyitva volt). Nem kímélte magát, ablakot pucolt az asztalon állva, bevásárolt, cipekedett, főzött, mosott, teregetett, minden házimunkát elvégzett, anyósa, sógornője (apu anyja és nővére) semmit sem segítettek neki. 40 hetesen befektette az orvosa a kórházba és még 3 hetet ráhúzott, akkoriban nem indítottak nagyon szüléseket. Szóval a 20. heti 2 ujjnyiból eljutott a 43. hétig és végül császárral születtem, többek között azért, mert anyukám nem tágult (meg leesett a szívhangom, mekóniumos volt a magzatvíz, medencevégű voltam és téraránytalanság is közrejátszott).

2016. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!