Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennek így kell lennie?

Ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

A hét vége felé voltam nőgyógyásznál a 0. vizsgálaton.

Május végén volt az utolsó menzeszem, így azt gondoltam, hogy ráérek majd 8 hetesen elmenni, hogy láthassam a szívhangját is, így is tettem.

A nőgyógyász annyit csinált, hogy megállapította hogy 8 hetes vagyok és csinált egy hasi UH-t, ahol viszont azt mondta, hogy 5-6 hetes lehetek, számoljak utána, majd gratulált és ráírta a papírra, hogy a méh transvaginalis! vizsgálata történt meg és hogy Grav.5-6 és hogy szabályos petezsák található és elküldött a fenébe.

Nos persze, 5-6 hetes akkor vagyok, ha figyelmen kívül hagyom a menzesz utolsó napját, de mivel ezt véleményem szerint nem lehet, így elég csalódott vagyok.

Annyit hozzátennék, hogy az SZTK-ban voltam és helyettesítő orvosnál, a saját SZTK-s dokim kb. 2 hét múlva tér vissza a szabadságáról.

Szerintetek ez így okés és fogjam be, mert ő már tapasztalt orvos?


2011. júl. 24. 06:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nevet írsz esetleg, hogy kinél voltál az SZTK-ban? Nekem aug.23-án kell mennem, amúgy magándokihoz járok. Köszi.
2011. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Basszus, hihetetlen mekkora görény orvosok vannak! Pfuj! Éljenek a szupiorvosok! :)
2011. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!