Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, anyukák,...

Tapasztalt kismamák, anyukák, mit láttok ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 12:39
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is ránézésből ott egy kis fej én is egy petezsákot látok bár én nem nagyon értek ehez
2011. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt elolvastam volna a kommentedet, már akartam is írni, hogy én 3 babát látok. Szerintem csak azért nem mondja, mert az elején fel szokott szívódni néha valamelyik. Amúgy spontán, vagy kezeléssel?
2011. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Spontán. :D Pedig egyikőnk családjában sincsenek ikrek, de úgy tudom, amúgy is az egypetéjűekre való hajlam örökölhető. Hát nem tudom, még csak azt sem, hogy mit reméljek. :O

Jöhetnek még válaszok, minél több vélemény érdekel.

2011. okt. 7. 13:56
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ilyen volt a 7 hetes uh képem. Több üres "gömb" is volt, de csak az egyikben volt embrió.


Azért drukkolok, hogy többen legyenek :D

2011. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyet látok. Ilyen foltocskák nekem is voltak, de baba csak 1 volt. Szerintem ha a doki többet látott volna, akkor mondta volna attól függetlenül, hogy az még felszívódhat. Szóval rajta lenne a leleten, hogy 2 petezsák. Persze ettől még nincs kizárva, mert van, hogy az egyik elbújik, és csak később látható, de azért furcsa, hogy "mezei" anyukák látnak olyat, amit egy erre szakosodott orvos nem. Szóval azért ne éld bele magad, én nem tartom valószínűnek. De ha ikreket szeretnél, akkor drukkolok!
2011. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én nem tudok sok okosat írni, csak kíváncsi vagyok, mi lesz 2 hét múlva, ezért írok. Szurkolok nagyon, akárhányan is vannak :-)
2011. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:

ÉN sem vagyok szakember, de szeritem egy baba biztos lesz. Tesómnak úgy volt az első uh-n hogy két kis zsákot láttak, de az egyik kicsit kisebb volt- mondta a doki, hogy egy baba tutira lesz- és talán kettő is... de végül egy lett. A következő uh-n már nyoma sem volt a másodiknak, felszívódott. :)

Te mit szeretnél egyébként?

2011. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a drukkot. :)

Én egy egészséges babát szeretnék, de nagyon. Ha több is van, annak csak jobban örülünk. Azért 2-nél megállnék, nem szeretném, hogy túl picin szülessenek és sokat kelljen a kórházban tölteniük, plusz kezemből is csak kettő van. :)

2011. okt. 10. 09:26
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos van. :) Boldog, egészséges babavárást kívánok! És majd írj, ha voltál újra dokinál.
2011. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lesz, mert a másik kettő nagyon pici. Egyformán kellene fejlődni, nem?
2011. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!