Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, anyukák,...

Tapasztalt kismamák, anyukák, mit láttok ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 12:39
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem jó ötlet a terhesség korai szakaszában hasi uh-al nézni, hüvelyivel sokkal jobban látni. Viszont azért csaknem 7 hetes terhesség esetében már azzal is kellett volna látni valamit, főleg, hogy a 13 mm-es víztartalmű képződményt látták. Szóval így a petezsákot is látni lehetett volna, de arról szó nincs a leleteden. Az orvos pedig azt mondta, még semmi sem biztos. Legalábbis még az első oldalon ezt írtad. Persze a doki sem fog elsőre ítélkezni, szükséges a kontroll, hogy teljes bizonyossággal megmondhassa, hogy lesz-e baba, vagy sem. Még tényleg bármi lehet. Én nagyon drukkolok Neked, hogy rendben legyél, és legalább 1 egészséges baba legyen! Akkor majd írj hétfőn!
2011. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Úgy volt, hogy mikor először mentem dokihoz, megvizsgált kézzel, és azt mondta, hogy az alapján nagy esélyt lát méhen belüli terhességre, majd adott beutalót UH-ra. Ott csak egy hétre rá kaptam időpontot, megnéztek, nem mondtak szó szerint semmit, csak hogy minden ok és két hét múlvára kérjek időpontot kontrollra.

A leletet visszavittem a dokinak, megnézte, mondta a nővérkének h ne is nyomtasson papírt majd csak két hét múlva, mert most fölösleges, úgysem vizsgál meg.

Itt rákérdeztem, hogy mégis akkor mi van, és mosolyogva mondta, hogy az UH szerint minden rendben, csak még semmi sem biztos, majd két hét múlva jöjjek vissza, de addig is viselkedjek kismamaként.

Utánaolvasgattam a cisztáknak, és azt írják, hogy csak nagyon ritka esetben okoz pozitív terhességi tesztet, és általában az ovariumban van, nem az uterusban.?

Remélem minden rendben, de ha most sem mondanak konkrétat, elmegyek másik orvoshoz az tuti. :)

2011. okt. 18. 13:16
 43/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartalak elkedvteleníteni, csak furcsállottam, hogy még nem láttak petezsákot. 1 hét múlva már biztosat fogsz tudni, addig is fel a fejjel, lehet, hogy tényleg még csak nem látszott.
2011. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én egy babát mondtam, hogy látok, de ez így ahogy a többiek is írják nagyon érdekes, hogy nincs ráírva a leletedre. Főleg azért, mert ha elküldött az orvos UH-ra, akkor ha hasival nem látja jól, akkor kutya kötelessége lett volna hüvelyi UH-t csinálni, hisz azért küldtek el, hogy megállapítható legyen hogy terhes vagy vagy nem. Ha meg annyira nem lát semmit, akkor meg közölje veled konkrétan hogy mit lát, vagy azt, hogy sajnos nagyon korai a dolog nem tud mondani semmit ez és ez jöhet szóba és ezért gyere vissza 2 hét múlva. Nagyon szorítok hogy igazam legyen (1 baba van). Pontosan melyik napon is mész akkor vissza? Minden esetre ha nem lesz megnyugtató a dolog, akkor elsősorban UH-s orvost válts. Mert hiába váltasz más dokit, ha az UH-t ugyanez fogja végezni.
2011. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-14 23:39-es válaszoló vagyok.Én írtam,hogy a barátnőm hasonló terhességi korban van,és 2 petezsákot láttak.Tegnap volt UH-on,az egyik baba felszívódott,a másik viszont rendben van(6-7 hetes kb.).Nálad is kellene már "konkrétumokat" látnia.

2011. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek fél 1 körül.
2011. okt. 18. 14:09
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok:remélem minden rendben lesz,írj majd!
2011. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most értem haza az UH-ról.

Egy baba van, a petezsák 45 mm, a CRL 25 mm, nagyon dobogott a szivecskéje. :)

Köszi a drukkokat!

[link]

2011. okt. 24. 14:01
 49/58 anonim ***** válasza:
gratulálok!!!hány hetes vagy?
2011. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök!Jó egészséget a babának,és Neked is!
2011. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!