Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt kismamák, anyukák,...

Tapasztalt kismamák, anyukák, mit láttok ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 12:39
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Én egy babára tippelek, és én is kíváncsi vagyok az eredményre. :)
2011. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem legközelebb hüvelyi UH-t csinálnak, akkor sokkal jobb és pontosabb képet tudnak csinálni. Szívhangot nem mondott vagy mutatott a doki? Lombikos kismama vagyok, és sokszor hallottam másoktól, hogy az első UH-n "csak" 1 petezsák látszódott, a másodiknál meg 2. A beágyazódás idejétől is függ, mekkora (mekkorák) lesz (lesznek) a petezsák (petezsákok). Az én UH-képemen is több pötty volt, de az egyik karikának határozott széle volt, abban volt a bébi. Szorítok neked én is! Szerintem egy baba lakik a pocakodban! :-)
2011. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
54%
gratula
2011. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy baba van, biztos ráírták volna a papírodra, hogy több petezsákot látnak! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kontrollon mit fognak mondani!
2011. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Okosabbat már én sem tudok mondani mint az előttem lévők, de a fejleményekre én is kiváncsi vagyok!
2011. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
sajnos én sem értek ezekhez sokat, de egy babát biztos látok. Viszont nekem volt peteérés vizsgálatom, és ebből (és az ottani képből is) az jutott eszembe, hogy lehet, hogy több petéd ért meg, viszont csak egy termékenyült meg. Gondolom még az is kérdéses, hogy pár nappal később nem termékenyült-e meg. Van ismerősöm, akinek az ikrei között 2 hét van (egyszerre születtek, de megállapították, hogy 2 héttel később termékenyült meg az egyik). Kíváncsi vagyok majd írj.
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
54%
Én semmit.
2011. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem két baba lesz!legalábbis úgy tűnik:)
2011. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár én még nem vagyok tapasztalt, de nálam is találtak ilyet, nem kell megijedni de sztem nem baba.

Nekem azt mondta a doki, hogy a folyadék tartalmú képlet egy hematóma. Ez nem gond, mivel, ahogy nő a méh szét fogja nyomni és felszívódik, de emiatt lehet barnás folyás.

Nem értem, ezt mért nem mondta el neked az orvosod.

2011. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Nekem 9 hetes ultrahangomon volt az hogy a baba mellett volt egy kisebb gömb, kérdeztem hogy az, esetleg egy másik baba? És mondta a doki azzal nem kell foglalkozni nem baba, sok ultrahangon látszódik...mondott is elnevezést de nem emlékszem már rá:) Lekötött a mini manó:)
2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!