Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a nagyon kemény...

Mit tegyek a nagyon kemény széklet ellen? Más is kínlódik vele? És a hülye gondolatok mellé?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség, de mivel a szülésre mindig azt mondják, hogy "olyan lesz, mint amikor erős székletet kell kinyomni" szóval a kemény székletemnél (ami miatt, van hogy 30 percig ülök a vécén, mert nem jön se ki, se nem megy vissza) mindig arra gondolok, hogy mi van ha beindul a szülés...tudom hülyeség...mivel lehetne "lágyítani" a dolgon?

36 hetes km


2009. júl. 2. 21:14
1 2
 1/13 Kathrin01 ***** válasza:
88%

Szia!

Igyál sok folyadékot, egyél sok rostdús ételt (zöldséget, gyümölcsöt).

Személy szerint, nekem a norbi update kajáktól mindig hasmenésem van, pl. túrórudi, vagy csoki. Persze nem azt mondom, hogy edd ezeket állandóan, de néha segítenek. Boldog babavárást!

2009. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van: sok gyümölcs, esetleg szilvalekvár (ha nincs még szilva).

És ne aggódj, a legtöbb kismamának szülés előtt hasmenése van. A természet ezt jól kitalálta. :)

2009. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszibarack, bodzatea (100% természetesen). Laevolac szirup (lehet nem így írják) vagy glicerin kúp. Ha már semmi más nem segít. Nehogy aranyered legyen, az nagyon kellemetlen.
2009. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én néha segítettem magamon glicerines kúppal.
2009. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
setalni kell naponta, muszaj egy kis mozgas, es barack
2009. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aszaltszilva mindig jól meghajt, szilvabefőtt, paradizsom, ill paradicsomszósz, és ahogy a többiek is írták: rostdús táplálkozás, gyümik, zöldségek, barnakenyér, müzli, sokat-sokat inni, és mozgás, akár mászkálás is, ha jól vagy, mert az mind segít. Egy kalappal, sikerülni fog!
2009. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát lányok, elég sok gyümölcsöt eszek, ebben a melegben szinte csak azt (egy kis fagyival keverve :) és rengeteget jövök-megyek, napi 2 óra gyaloglás minimum...és mégis :(
2009. júl. 2. 21:52
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Nekem a sárgabarack, a mákos kaják segítettek.

Valamint a kókuszos csoki. Tescoban és Lidlben van 2-300 Ft körül van egy zacsi, és több kicsi csoki van benne. Olyan mint a Bounty.

Esetleg jó tömény kamilla tea...

Este joghurtba keverj búzakorpát...


Ennyi jutott eszembe hirtelen

2009. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Activia, szilvalekvár

Esetleg dinnye tejjel, ha már minden "kötél szakad"

2009. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket! a dinnyésre remélem nem lesz még szükség :)
2009. júl. 2. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!