Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a nagyon kemény...

Mit tegyek a nagyon kemény széklet ellen? Más is kínlódik vele? És a hülye gondolatok mellé?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség, de mivel a szülésre mindig azt mondják, hogy "olyan lesz, mint amikor erős székletet kell kinyomni" szóval a kemény székletemnél (ami miatt, van hogy 30 percig ülök a vécén, mert nem jön se ki, se nem megy vissza) mindig arra gondolok, hogy mi van ha beindul a szülés...tudom hülyeség...mivel lehetne "lágyítani" a dolgon?

36 hetes km


2009. júl. 2. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rengeteg gyümölcsöt, zöldséget eszek és mégis nagyon makacs a gyomrom. Ami bevált, este beáztatok 6 szem aszalt szilvát egy pohár vízbe, reggel éhgyomorra megeszem és utána a levét is megiszom, szerintem próbáld ki, nekem bevált.
2009. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

huh mivel 36 hetes vagy... lett volna egy jó tippem, de így... :os Szinte gondoltam, hogy mindenki a rostgazdag meg gyümölcs izékkal jön... De hát ez nem válik be mindenkinél. Tipp Tőlem: (De előbb hívd fel az orvosod, hogy 36 hetesen rendjén van e) Az van, hogy normál esetben a szervezetnek sok sok magnézium kell a terhesség alatt, asszem pont 36. héten kell vele leállni-itt a bibi-, de ha sok sok magnéziumot szedsz, azzal nem árthatsz se magadnak sem a babádnak és a magnézium túladagolás egyetlen mellékhatása a hasmenés, de legalábbis lágyabb széklet.

Ha nem lehet, akkor próbáld még kis esetleg (nekem az is bejön) a nagyon fokhagymás pirítóst, lángost, husit, ubi salit.... ilyesmit. Márha szereted a fokhagymát. ő is hashajtó hatású.

Sok szerencsét, gyors és könnyű szülést! :o)

2009. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

TALPMASSZÁZS!!!


A talp a szervezet szemétlerakója: ha a káros anyagcseretermékek felszaporodnak a szervezetben, vagy egy szerv nem egészséges, netán sérülés ér minket, a kapcsolódó zónán apró csomók, kristályos göbök keletkeznek, megkeményedik vagy éppen túlságosan puha lesz az adott zóna tapintása. Az elváltozások állagából, kiterjedéséből következtetni lehet a betegség természetére, s arra, mennyi ideje kezdődött a baj. Ezért a reflex-zónamasszázsnak nagy szerepe van az állapotfelmérésben.

Leginkább azonban egészségmegőrzésre és kiegészítő terápiaként (tehát nem egyedüli gyógymódként) gyógyításra használják. A reflexzóna masszírozása a testben áradó életenergiára hat, a szervezetben keletkezett energiablokádokat szünteti meg. Az egész szervezet működésére kiegyenlítő, harmonizáló hatással van, mozgósítja annak öngyógyító erőit.


Élettani hatásai közül a legfontosabb, hogy serkenti a vér- és nyirokkeringést. Hiszen a gyorsabb vérkeringés miatt a sejtanyagcsere is felgyorsul, így a méreg- és salakanyagok is gyorsabban kiválasztódnak.

2009. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!