Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak December végére,...

Vannak December végére, Január elejére, közepére kiírt kismamák? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

igen pont azért nincs :) helyette majd lesz pelusra vagy valami másra, lesz még elég kiadás :D alig várom hogy nemet tudjak már és akkor lehet normálisabban is vásárolni, így csak pár uniszex rugink van meg az ágyikó meg a pelusozó, de jó lenne már mindent összeszedni idővel :D


3. voltam

2012. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
szia! én december 24.re vagyok kiírva, igazi karácsonyi gyerek :) most vagyok 18+4. én 24 a férjem 28 éves. két éve vártunk a babára, egy évig magunk probálkoztunk, egy évet meg orvosi segítséggel, volt laparoscopiám és átjárhatóságim is, kiderült hogy csak a bal oldali petevezetékem átjárható. a doki azt mondta legyünk türelmesek és élvezzük ki a nyarat és szeptemberben neki vágunk a lombiknak, erre tessék lássék áprilisban nem jött meg. Talán azért sikerült mert 84kg voltam és három hónap alatt ledobtam 10kg. 73kg-val indultam neki a terhességnek. Ettem ittam mindent ami jól esett mégis fogytam további 2kg, most így 18hetesen még mindig nem értem utol a kezdő súlyomat. két hét múlva megyek 20hetes UHra, még nem tudjuk a nemét, de én 100%ig biztos vagyok benne hogy fiú, a környezetben is mindenki ezt mondja, mondjuk nem is tudnám elképzelni hogy barbi babákkal játszok egy rózsaszín gyerekszobában... nem vagyok az az alkat :) nagyon örülök hogy végre van itt valaki aki "korombeli" és indított egy topicot. Jó lenne a későbbiekben is folytatni!
2012. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szia, Kedves utolsó, gratulálok hogy sikerült a baba, azért így kényelmesebb, mint ha lombik programra kellett volna járni. Mi igazából nem terveztük, de úgy voltunk vele hogy ha jönni akar akkor jöjjön, és jött is, aminek mindketten nagyon örültünk. Én is azt hiszem hogy kisfiunk leszek, sőt biztos vagyok benne, de ha nem akkor tévedtem :), nekünk teljesen mindegy mindkettőnek ugyanúgy örülnék, és nem fog csalódás érni akkor sem ha kislány lesz. Nevet választottatok már esetleg? Fogadott orvosod van? Voltatok már 4D-s UH-n?
2012. júl. 24. 16:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék azóta mi van veletek, írnátok kommenteket? Hogy vagytok? Kiderült már milyen nemű babucitok lesz?
2012. aug. 29. 10:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia. Én január 30ra vagyok kiírva. 19 hetes múltam. Még nem tudok nemet, mert a kis drágám mindig olyan pozíciókat vesz fel, hogy pontosat nem tudtak mondani. Tippelés alapján kislány. :) ma voltam uh-n, fejjel lefelé feküdt, épp nagyban kaparászott valamit :) édes volt :)

Nem tervezett első baba, én 20 múltam, párom 22. Mivel úgy volt hogy sohasem lehet babám, így nagy volt az öröm :))

2012. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

December 23 -ra vagyok kiirva ,de vélhetőleg egy héttel hamarabb meg lesz ,bár az is lehet ,hogy csak nagyobb az átlagnál mint a testvérkéi is . Nagyon várja már őt az egész család .Kisfiú és annak is éreztem az elejétől fogva a tüneteim is kisfiúsak voltak (teljesen jól vagyok vele )ahogyan a nagy könyvben meg van irva ,sőt a pocakom alakja is olyan szóval nekem bejött !:)) Van már egy nagy fiam és két kislányom ,ő lesz a "befejezés " igy igyekszem, minden percét kiélvezni az esetleges kisebb kellemetlenségekkel együtt. Most egy kicsit magasabb cukor miatt mennem kell reggel lötyöt inni ,remélem nem leszek túl rosszúl tőle mert nem birom az édeset ,amúgy fehér kenyeret sem eszem és egész nap mozgásban vagyok,szóval ennél egészségesebben nem igen tudnék élni . :) Itthon is mérve lett és teljesen jó az eredményem ,na majd kiváncsi leszek,hogy az "egy kg "cukor mennyire emeli meg . :):/ képet is kaptam róla voltam 4 d -n és annyira kis édes a mosolya ,hogy hihetetlen .:))

2012. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

A kis mosolygósunk:))

2012. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

bocsi nem lett jó !

[link]

2012. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!