Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki egyátalán nem kente a hasát krémmel és még sem lett csíkos, vagy aki kente rendszeresen drága krémekkel és még is az lett?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan akinek nem csak a pocija lett csíkos hanem esetleg a feneke, combja is? Mikor jelent meg az első csíkotok? Utána jött a többi is? Minden vélemény érdekelne!
2012. aug. 22. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én sem kentem semmivel

és semmi nem látszik rajta

hátnem úgy némi háj van a hasamon de a bőr felszíne szép egységes :)

2012. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kentem, mégsem lett egy csíkom sem :)
2012. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Remélem nekem sem lesz! Köszönöm a válaszotokat! És szép babavárást, könnyű szülést mindenkinek! :)
2012. aug. 22. 21:46
 14/20 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 30 hetes, kb a 28. héttől fedeztem fel a combomon a csikokat, mostmár a fenekemen is kezd lenni, sőt a bal combomon egyre több. A hasamon még nincs. Eddig nivea testápolóval kentem, de pont ma vettem a dm be 1 krémet. Nem tudom lesz e hatása.:S
2012. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 gabszem ***** válasza:
én kentem krémmel, nem lett csíkom, de szerintem ez genetika.
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem kentem és nem lettem csíkos, pedig hatalmas hasam volt. Szerintem ez hajlam, nekem sosem voltak ilyen csíkjaim, viszont volt olyan vékony barátnőm, aki még terhes sem volt és már voltak ilyen csíkjai.
2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
+1a genetikának...Nekem is hatalmas hasam volt,és nincsenek csíkjaim(pontosabban volt pár nagyon halvány valami szülés után 1-2hónapig),csak akkor kentem sima testápolóval,mikor nagyon viszketett.
2012. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ártani biztos nem árt, de szerintem is genetika inkább!

Sokat híztam, nagy hasam volt, egy darab csíkom nem lett, pedig nem kentem.

Barátnőm több tízezerért vett krémeket, mégis már a 25. héten tele volt csíkkal!

2012. aug. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a pocakom nagyon szép maradt,egy db csík sincs rajta,nem kentem. Bevallom úgy 3 hónapja lusta vagyok kenegetni magam,amióta meg nagy a hasam,azóta pláne. Sajnos az oldalamon,a fenekemen,a combomon,a mellemen viszont nagyon megrepedt a bőr. Pedig az elején rendszeresen kentem,a melleim már úgy a 12.hét környékén berepedtek,azóta csak egyre több a csík. A fenekem úgy a 26.hét után kezdett,a combjaim meg a 30.hét körül adták meg magukat. A derekam is valahogy így.. Hát sajnos ez van,majd elhalványul..

35 hkm

2012. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem tinédzser koromban mikor a mellem nőtt, akkor már csíkosodott is. Így várható volt hogy a várandósság alatt sem lesz más. Bármilyen drága krémmel meg olajjal kenhettük a pocakomat, úgy nézek ki most mint egy zebra. Olyan nagy mértékben nem zavar, mert tudom hogy a gyermekem miatt van. (bikinit meg amúgysem hordok)
2012. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!