Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves és vagyok és elég...

18 éves és vagyok és elég valószínű hogy terhes, én szeretném a babát de a szüleim nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apuka minden erejével küzd értem és a babáért, de a szüleim nem hagynak nekem választási lehetőséget. Azt mondják el kell vetetni nincs más választásom. Eltiltottak az apukától bezártak és nem találkozhatok vele, se most, se később, az estleges abortusz után se. Mit tegyek, mi a helyes ilyenkor?
2009. júl. 28. 11:18
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Remélem nincs baj veled.

Az abortuszról a saját történetem.

Hétfőn reggel zokgva, dühöngve mentem a kórházba, miután feltették a lamináriát, azon voltam indulljon meg spontán a vetélés, ne műszerrel tépjék szét a picike élő testét.

Pár napon múlt az élete, addig harcoltam érte, de vesztettünk, nem kellett az apának, az én családomnak, az apa családjának sem, nekem meg a szívem szakadt érte.

A beavatkozásig teljesen taccs voltam, mikor felébredtem úgy éreztem minden Ok, meg sem történt az egész, nem is voltam terhes, vidáman ugrabugrálva jöttem ki a kórházból, nem sírtam, nem hiányzott a gyermekem, nem. Tagadtam, hogy volt. Pénteken el kellett mennem bevásárolni, és hírtelen csak kismamák, és picibabás anyák voltak a boltban, én meg úgy éreztem magam, mint aki nem érdemli meg azt se, hogy rájuk nézzen. Bőgve, biztonságiőrt fellökve mentem a bejárat elé, és akkor ott elszakadt az a bizonyos belső védelem, onnantól kezdve nem bírtam, ha az exem megérint, ha csak rámnéz. Pár hét alatt odáig fajult a gyűlölet bennem, hogy már a válogatott kínzások jártak a fejemben.

Közben megismertem a férjem, Ő segít át, és mindent megad nekem, az anyaság csodáját is!!!! Amíg írtam neked, szopizott a 2hós fiam, de az első babám így is megsirattam.

2009. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Talán az okos megoldás az lenne hogy kiköltözni a páromhoz, de attól tartok szüleim utánam jönnének és óriási patária közepette rángatnának haza és még rosszabbat tennék mint amúgy, talán rontanék a helyzeten vele.
2009. júl. 31. 14:24
 43/49 anonim ***** válasza:

szia!

lehet h megpróbálnának hazarángatni, de hidd el a párod és a szülei megvédenének titeket! Mellékesen szerintem egyáltalán nem mennének utána, mert annál többre tarthatják magukat, ha a saját lányukat nem támogatják és csak még nehezebbé teszik az amúgy se könnyű döntését!

Ha szeretnéd azt a picit, akkor szedd a cuccos és költözz, különben minden nap csak arra emlékeznél amit a szüleid mondtak/mondanak és úgy nem lehet se várni egy babát, se élni nyugodt körülmények között egy babával!

Szurkolok neked h a legjobb döntést hozd!

2009. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Ha utánad is mennek egy, nem engeditek be őket, kettő, mivel nem vagy kiskorú, hanem jogilag felnőt, terhes nő, ezért még rendőrt is hívhattok, hogy zaklatnak, ha nagyon nem fogják fel.

Írtam, nem beszél velem az anyám, a kórházba ugyan bejött, de azóta sem látta az unokáját, és lassan két hós:) De tudod mit, túl lehet élni, nekem nem hiányzik, az ő agyatlansága, hogy így viselkedik. Én eljöttem otthonról, és így nyugodt, többé kevésbé rendben ment le a terhességem. AZ apuka elég.

2009. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Na mi újság van veled?Rendeződtek a dolgok?
2009. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Most ideiglenesen kint lakok barátomnál ugy tűnik szüleim is lenyugszanak lassan pénteken megyek ultrahangra és akkora már meg kéne mondanom hogy akarom e vagy nem. Köszi hogy érdeklődtél:)
2009. aug. 5. 18:10
 47/49 anonim ***** válasza:

szia! Én vagyok az utolsó előtti előtti! A legjobb döntésed az volt h kiköltöztél, mert nyugalom van körülötted és így könnyebben eldöntheted h mi is lenne a helyes! Szurkolok h megtaláld a számodra legmegfelelőbb döntést, és pénteken ha lesz energiád, megírhatnád h mire jutottál!

Sok sikert!

2009. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Remélem minden rendben van veletek,és lesz is eztán!!

Drukkolok hogy a szüleid valóban megbékéljenek végleg és ne csak addig amig "visszaédesgetnek" magukhoz!!!

(az egyik korábbi válaszoló)

2009. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

szia! utolsó előtti vagyok! na mi van veled?? eldöntötted/döntöttétek h mi lesz?? szurkolok neked nagyon!

Ha lesz erőd majd írd meg, mert sztem nagyon sokan vagyunk veled lélekben!!

Drukk

2009. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!