Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Először is nagyon szorítok értetek!! Igen túlélheti és túl is fogja, erre gondolj! Ma már elég fejlett az orvostudomány, meg fogják menteni! Teljesen elfolyt? Mert ha csak szivárog azt még vissza tudják tartani talán. Gondolom kapott tüdőérlelőt, az is segíteni fog! Melyik kórházban vagy? Mekkorának mérték utoljára?

Kitartás, gondolok rád!

Itt egy link, talán segít egy picit.

www.koraszulott.com/component/content/article/79-koevetkezmenyek/185-a-koraszueloettek-eselyei.html

Írj majd mindenképpen!

34 hkm

2012. szept. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen elfolyt 3percig folyamatosan zubogott :(( , legutbb 792 grammnak mérték és a BPD-je 60mm :( nagyon picike és nagyin féltem :(( ő lesz a harmadik kisfiunk és nem akarjuk elveszíteni :( .
2012. szept. 9. 05:41
 3/151 anonim ***** válasza:
93%

Kitartás, nagyon sajnálom, hogy így alakult, de higyj a kisfiadban, harcolni fog, és minden rendben lesz! Gondolj arra, hogy ilyenkor már nagyon jók az esélyei, 90% az nem kevés! Most muszáj bíznod minden erőddel és sikerülni fog! Tarts ki, ugye nem vagy egyedül?

34 hkm

2012. szept. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim ***** válasza:
90%
Én 26 hetesen szültem meg a fiam.6800gr.Most 2 éves és hihetetlen eleven.Dokik szerint még egy év é teljesen behozza az elmaradást.Egészséges okos fiu lesz.ne aggodj nem lesz semmi baj!!:)
2012. szept. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek a támogatást meg a bíztatást Szolnokon fekszem a Hetényi Géza kórházban szerencsére vqn koraszülött osztály . A picikém tegnap óta nem mozog mióta elfolyt a magzatvize azóta egyszer sem rugott :(( a szívhanja jó meg kapja a tüdőérlelőt meg valami agyvérzés elleni szert is :(

Nagyon remélem,hogy egy kis harcos baba és nem fogja feladni!! Annyira szeretjük már most!! <3 <3 <3

2012. szept. 9. 06:13
 6/151 anonim ***** válasza:
94%

Szurkolunk érted ès a picidért. Együtt végigcsináljátok!

Sok erőt mindkettőtöknek!

2012. szept. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
94%

Biztos azért nem mocorog, mert gyűjti az erőt a megszületéshez és a kinti léthez! Segíts neki Te is és meríts erőt az előző válaszokból! Látod 26 hetesen született kisfiú is teljesen egészséges nagyfiú lett!:-)

Írj majd!

2012. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 Major Andrea ***** válasza:
80%

Nagyon szurkolok nektek!!! Már sokszor láttam, hogy egy idősek a babáink!! Ismerősöm babája 400 gr-mal született :( Semmi baja, 3 éves korára teljesen utolérte a társait. A te picikéd, már kétszer ekkora!!! Ne idegeskedj!!! KITARTÁS, NEM LESZ SEMMI BAJ! Várom a fejleményeket!

27 hkm

2012. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
92%

Szurkolok értetek,kitartás,sok erőt mindkettőtöknek!

Minden rendben lesz!

Irj,mi van veletek.

2012. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 Major Andrea ***** válasza:
93%
Mikor mérték ezeket az adatokat?
2012. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!