Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök Nektek!!!!!!!!!!! :)

Jó kezekben volt eddig is a debreceni klinikán és otthon még jobb lesz neki!

Unokatesóm intenzíves koraszülött ápoló a neonatológián, a kicsi fiaddal is biztos nagyon sokat foglalkozott :)

2012. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá:D Kitartás.
2012. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/151 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát először is gratulálok! Egyenlőre nem térek magamhoz ha szavakba tudnám foglalni leírnám mit gondolok de egyenlőre csak az megy hogy annyira örülök örülök hogy minden rendben van és sok kitartást kívánok még! Nagyon jó végig olvasni egy ilyen történetet! Nagyon féltem az eléjen én is 25hetes terhes vagyok de ahogy olvastam olvastam megnyugtattál öröm olvasni ahogy írod hogy minden rendben szépen növekszik és már foghatod! Nagyon gratulálok a kitartáshoz és sok erőt egészséget és boldogságot a picihez! És persze kíváncsian várom a további híreket a kis vasgyúróról!:-)
2012. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Èn is most olvastam végig az egészet nagyon gratulálok ehhez a kis. sodához hidd el , hogy ő tőle lesz erősebb majd a kapcsolata a családnák ! Nálunk is így volt Hanna a lányom 800 grammal szuletett ma már erős kislány :-)

2012. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/151 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, továbbiakban is sok erőt és egészséget kívánok:-
2012. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hazamehettetek már? Szorítok nektek!

Kérlek küld el nekem is a képeket.


Jó egészséget nektek!

2012. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) hétfőn megyünk haza végre :D màr nagyon várjuk :D minden rendben van már 1910gramm :D az álomhatár a 2kiló ami az orvos szerint már holnapra meglesz :D nagyon hízik a kis hősünk :D .

Majd írok még ha hétfőn hazaèrtünk :D kèpeket meg a facebookon tudod megnézni utolsó válaszoló :) írj privit ès megadom a nevem :D .

Mindenkinek köszönjük az érdeklődést és a bíztató szavakat az elmúlt nehéz időszakunkban nagyon jól esett mindenkitől :D rengeteg erőt adtatok mindnyájan :) .

2012. nov. 23. 16:17
 98/151 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak most olvastam végig az egész történetet, ás hát végig könnyeztem! Gratulálok nektek, fantasztikus ez a gyarapodás, és hogy minden gond nélkül megúsztátok. A 480 grammhoz képest a 2 kiló az már igazán nagy növekedés lehet, el se tudom képzelni mekkora lehet egy ilyen picuri csöppség. Az ismeretségben nemrég született 40 hétre egy 3500 grammos baba, és őt is olyan picinek látom!

Sok boldogságot és fejlődjetek!

2012. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/151 anonim ***** válasza:
100%

98 as vagyok. Megcsodáltam Norbit, nagyon tündéri, micsoda csodálkozós szemei vannak! Nagyon látványos a gyarapodása, kis pindurkából kis kerek kópé lett!

További minden jót nektek!

2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) hétfőn délután minden gond nélkül hazaértünk Norbikával azóta is minden rendben van nagyon jó baba jóformán csak eszik alszik :) . Végül 2080grammal jöttünk haza :)) ,picike még de szépen nő :) .

Mindenkinek nagyon köszönjük a bíztatást és a rengeteg drukkot :) minden jót nektek és vigyázzatok magatokra.

Sok sok puszit küldünk Norbikával mindenkinek.

2012. nov. 29. 09:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!