Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Segítsen valaki?

Anita8401 kérdése:

S. O. S. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok és napokon belül megszülöm a kisfiamat mert tegnap délben elfolyt a magzatvíz :( .

Milyenek az esélyei a kisfiamnak? Túlélheti???

Nagyon félek!!!!!!


2012. szept. 9. 05:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/151 anonim ***** válasza:
90%

ki az orvosod?

Az ITO-n nagyon jó orvosok vannak, ne aggódj!

2012. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/151 A kérdező kommentje:

Kedden mérték a babát mert akkor voltunk a 4D-n ott mérték ezeket az adatokat :)

Mindenkinek köszönöm a bíztatást nagyon kedvesek vagytok :) próbállok nem sírni egyfolytában de nem megy folyton csak sírok ès a kisfiamért imádkozom :(

Majd ha tudok valamit akkor írni fogok :)

2012. szept. 9. 09:48
 13/151 anonim ***** válasza:
87%
Kitartást Nektek!
2012. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/151 anonim ***** válasza:
87%
Szia ne aggodj mindent megtesznek érte...Nem lesz semmi baj nagyod drukkolok!!!!Irj majd .
2012. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/151 anonim ***** válasza:
87%
dokik biztatnak valamivel? Nem lehet visszatartani tovább? Repedt a burok vagy elfolyt az összes víz?
2012. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/151 Major Andrea ***** válasza:
87%

Lehet azért is mozog kevesebbet mert te nagyon ideges vagy és sírsz!! Ezt ők nagyon érzik! Az picim is alig mozog ha stresszelek, pedig miatta szoktam...

Annyira bíztatnálak, de tudom akármit is mondunk, te most nem tudsz megnyugodni, de azért próbáld meg...

Mit mondtak, meddig lehet visszatartani?

2012. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/151 Major Andrea ***** válasza:
87%

Ja, és volt itt egy kismama pár hete elfolyt magzatvízzel 34 hetesen.... még 2 hétig tartották neki vissza... ha neked is sikerül addig még nagyon sokat gyarapszik..


Volt valami gond a terhességed alatt, vagy csak úgy spontán egyszer csak elfolyt a víz? Csak azért kérdezem mert nekem is nagy esélyem van a koraszülésre, mert C2100 a méhszájam a 23. hét óta.. :(

2012. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/151 anonim ***** válasza:
87%
Én is drukkolok!
2012. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/151 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok :) .

Sajns az összes vizem elfolyt nem csak egy kevés kb. 3percig folyamatosan zubogott a víz kifelé :(( meg egy jó adag vér is jött amire ugyan azt mondták,hogy tágulásos vérzés de azóta is darabos vérzésem van :(((

Holnap csinálnak ultrahangot akkor derül ki,hogy holnap vagy kedden szülök :((

Majd holnap írok :)

2012. szept. 9. 18:14
 20/151 anonim ***** válasza:
87%
probalj meg kerlek megnyugodni, ne tetozodjek tovabb a baj, ha van, de nem lesz, mert a babad kitart, es majdnem egy kg, nagyon jok a tulelesi eselyei, es meg is fognak erte tenni mindent. arra gondolj, hogy mire megszuletne, ti mar lehet otthon is lesztek. kitartast kivanok nektek!!!
2012. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!