Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már az első vizsgálaton...

Már az első vizsgálaton csinálni fog ultrahangot a nőgyógyász? Bejöhet velem ilyenkor a párom?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek majd addigra van időpontom.Ez lesz az első vizsgálat.Kb5-6 hetes lehetek.Ilyenkor,már egyből ultrahanggal állapítja meg,hogy biztosan terhes vagyok-e?
2013. jan. 6. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van uh-ja, akkor igen, de tudnod kell, hogy az első uh nem hasi, hanem hüvelyi! Azt nem tudom, hogy bemehet-e a párod, de én a helyetekben megvárnám a közös "mozival" a 12 heteset, akkor már legalább látszik is valami!:) boldog babavárást!
2013. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sziasztok, nekem az elso UH-m is hasi volt 5hetesen. Szoval korhaz, nogyogyasz fuggo. Ilyenkor menj teli holyaggal pl:hasinal es akkor a mehedet kozelebb nyomja a hasfaladhoz nem fog melyen a gerincednel matatni az uh-s fejjel. Ugyanakkor mivel huvelyin meg nm voltam lehet,h a teli holyag kellemetlen lex,de biztosan nem hatrany! Olvasd a tobbi hozzaszolo valaszat! Ok biztos tobb tipped tudnak adni ebben :) sok szerencset kellemes babavaradt es egeszseges kisbabat:) ja es nalunk bejohetett volna a parom
2013. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van UH-ja, akkor megnézi, minden rendben van-e, mekkora a petezsák és hogy jó helyen van-e megtapadva. Ez hüvelyi UH szokott lenni, előtte elküld pisilni.

Nem tudom, a párod bemehet-e. De én is megvárnám a 12. heti UH-t ezzel, oda már 100%, hogy bemehet és ott már látszik a baba is. Annak van értelme. :)

2013. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Izgulok nagyon,hogy rendben lesz-e minden. :)
2013. jan. 6. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem az elejétől hasi uh-t csinált és párom mindig bejött velem,ne izgulj,csodás élmény lesz :)


18+5hkm

2013. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első ultrahang 7 hetesen hüvelyi volt, de bejöhetett a férjem. Neki nem volt túl jó élmény, de én így jobban éreztem magam. Nem tudtam előre biztosan, hogy hüvelyi lesz-e. Ott megkérdeztük, hogy bejöhet-e, megengedték.
2013. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, fog.

Nekem is hasi volt az első, kb 5 hetesen, és jött velem a párom is. Tény, hogy csak a petezsákot lehetett látni, de nekünk ez is nagy élmény volt, és később olyan jó látni, hogy pár hét alatt miből mivé fejlődik. :) Szóval szerintem ebből a szempontból érdemes, ha a párod is elmegy veled, amikor tud. :)

2013. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!