Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két hónapja volt abortuszom....

Két hónapja volt abortuszom. Utána a 4. héttől természetesen óvszerrel védekeztünk most mégis úgytűnik, hogy terhes vagyok. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
A terhességemet a 14. Terhességi héten súlyos magzati rendellenesség miatt kellett megszakítani.Sajnos már a második babánk volt amit elveszítettünk.Örülnék ha terhes lennék de most talán még korai,félek baja lenne neki is.Abból Gondolom,hogy babát várok,hogy megduzzadtak a melleim Nagyon,és sokat és sokszor pisilek.Még mikor 8 héttel Az abortusz után voltam orvosnál és azt mondta,hogy puha a méhfalam.Lehet valamikor kiszakadt a gumi csak nem vettük észre.Szerintetek lehet baj a terhessegemel?

2013. ápr. 28. 00:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Erős alhasi fájdalmam van.Mitől lehet?
2013. ápr. 29. 18:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Háát, elmehet a baba-ha van, vagy csak változott a mensis fájdalmat, sajnos ez kavarodik ilyenkor. De kérdezd meg az orvost rögtön, hogy most mit tegyél!!
2013. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Reggelre elmúlt a fájdalom.De most meg Nagyon érzékeny a mellbimbóm.Lehet,hogy tényleg terhes vagyok,mert Az előző terhességeimnél is volt ez a mellemmel.Meg Nagyon megduzzadtak.Remélem őt már megis szülhetem.Nem vagyok rosszul ami a többi terhességemnél megvolt.
2013. ápr. 30. 14:16
 14/19 anonim válasza:

Szia!

Mikor én terhes voltam,ugyanezek voltak a tüneteim,+ alhasi fájdalmak,és egészséges volt a baba. Remélem,minden rendben lesz, és tényleg babát vársz!:-)))

2013. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem,hogy nem csak beképzelem.
2013. ápr. 30. 23:09
 16/19 anonim ***** válasza:
ha tudsz valamit ,hogy babás vagy e írj! mert én nagyon izgulok érted!
2013. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megjött,valami iszonyat,hogy mennyire.Úgyhogy nincs baba.
2013. máj. 13. 13:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom de lehet jobb így. Talán még nem állsz készen. Idővel biztos jönni fog a baba.
2013. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy most jobb így,mert féltem volna,hogy beteg lett volna ha most Az lettem volna.Köszönöm a sok kedves hozzászólást mindenkinek.
2013. máj. 13. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!