Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes km vagyok. Nektek...

26 hetes km vagyok. Nektek mekkora az étvágyotok? Mindig sokat esztek? Vagy vannak napok, amikor alig-alig?

Figyelt kérdés
csak azért,mert most 1 hete,csökkent azétvágyom,szinte már nem is vacsizok,csak gyümit este.remélem ez nem gond?
2009. szept. 29. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig kövér voltam,talán ennek köszönhetem, hogy eddig csak 3 kg-ot híztam. Én már az elejétől úgy vagyok az evéssel, hogy nem tudom mi esne jól, mindenre húzom a számat, de valamit akkor is muszáj ennem. nem eszek sokat, hálistennek nem jöttek rám farkas-étvágy rohamok. mégis minden kajálás után olyan, mintha túlettem volna magam. 3-4 óra után elmúlik, olyankor már jól érezném magam, de akkor megint éhes leszek. és kezdődik minden elölről. olyan rossz már.

26 hetes kismami

2009. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár én most 17 hetes terhes vagyok és most kezd jobban étvágyam lenni, meg pár dolgot megkívánok, de ritkán vacsizok joghurton meg gyümölcsön kívül mást. Amúgy az első terhességemnél kb. én is 25-30. hét körül már annyira nem volt étvágyam és ez eltartott a végéig, fogytam is 2 kg-ot, de a babának nem lett semmi baja és a súlya is pont az átlag lett. A lényeg, ha nem eszel vacsit ne felejtd el bevenni a vitamint:)
2009. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 25 hetes vagyok. Már nem vagyok én sem egy ideje "kívánós". Már még a gyümölcs sem nagyon hiányzik, de azért eszem. Vékony testalkatú vagyok (170 magas, 54 kg voltam) de már 9 kilót híztam. Már alig bírom a hasam...
2009. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi gond ezzel,én is így vagyok vele, sőtt sokszor evés után hányingerem lesz!Ne aggódj a baba így is "elveszi" majd magának amire szüksége van!25 hetes km
2009. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!