Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elítéltek ezért? Remélem nem...

Elítéltek ezért? Remélem nem ártottam a porontyomnak

Figyelt kérdés

Először is azzal kell kezdenem,hogy sosem ittam alkoholt,dohányoztam a terhességem előtt,de amint megtudtam hogy kismama vagyok,azonnal abba hagytam.

Tegnap délután a férjemmel elmentünk sétálni,ettem a városban és iszonyatosan megkívántam a sört.Nem tudom miért,hiszen nem is igazán szerettem-még ezelőtt sem.

És amikor haza értünk,a párom felbontott magának 1 üveggel,én pedig kiöntöttem magamnak kb. 1 decit.Ő azt mondta hogy nyugodtan igyam meg,ennyitől nem lesz semmi bajom.Iszonyatosan jól esett az a pár korty.Azóta sem kívánom és szerintem ki is jönne ha innom kellene belőle,de kicsit lelkiismeret furdalásom van hogy megittam azt a keveset.

Ugye nem ártottam a babámnak? Nasgyon elítélendő amit tettem??

21 hetes km.


2009. okt. 3. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Semmi, de semmi baja nem lesz ennyitől, Te pedig ne rágd magad emiatt! Azzal többet ártasz neki!

Én is ittam néha 1-1 pohár bort, okos-ügyes-szép kisbabám született. :-))

2009. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem ihatsz alkoholt, hanem azt, hogy figyelj a mértékre! Én is ittam egy kicsi sört a minap, borozgatni is szoktunk, és az égvilágon semmi bajunk sincs! Nem kell burokban élni!


24 hetes kismami

2009. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
a terhes nő szervezete jelzi, h mikor épp mire van szüksége. a sör vízhajtó hatású, vesetisztító. de nagy melegben nem hasznos, mert csak pillanatnyilag oltja a szomjat. szerintem kevés volt ez az adag ahhoz hogy kárt okozz. sokkal több kárt okoz a kóla és társai.
2009. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz semmi baj, ne aggódj!
2009. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészségedre! :) nem ártottál és szerintem nem is ítél el senki!
2009. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nekem minden nap kell innom, mert keményedik a hasam, a doki javasolta, egy üveg sör, egy-másfél pohár bor csak jót tesz a gyereknek, sajnos én már nem ihatok, mert egy kicsit magasabb a vérnyomásom, meg már eléggé a végén vagyok, szóval nem kell minden áron megakadályozni a görcsöket, de nyugodj meg, nem ártottál, az igen szép, hogy a cigit letetted, ennek örülj, nagyon sokan nem tudják ezt megtenni.
2009. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is a sört kívántam egyedül a tehresség alatt:), igaz, én csak az alkoholmenteset mertem megkockáztatni. de egy decitől nem lesz a babádnak baja, ráadásul a sör tele van B12 vitaminnal. De azért 1 dl-nél többet ne igyál! Boldog babavárást!
2009. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bort ittam a 30 hét alatt kb 3x,mert nagyon jól esett.Nem sokat,csak olyan 1 dl-t.
2009. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amiota terhes vagyok nagyon rä vagyok kattanva a sörre. Räadäsul Bajororszägban elek, bajor a ferjem :o)))))) Tehät meg az sem lehet, hogy jajj kivänja a szemem, mert nap mint nam meg a csalogato illatät is erzem :o) Mindig beleiszok a ferjem sörebe, hol többet hol kevesebbet. (Söt itt azt mondtäk terhes elökeszitön, hogy legaläbb egyszer igyon mindenki sört, különben születese utän infuzioban kapja a baba :o)))))))- jo tenyleg Bajororszäg közepeben elek :o))) ) Semmi de semmi baja nem lesz a babädnak, s neked sem! Egeszsegetekre!

36 hetes km

2009. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!