Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhessége...

Ki mennyit hízott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én most 26 hetes kismama vagyok, és eddig 10 kg-ot híztam. Ebből 5-öt az első 3 hónapban. A terhesség előtt cigiztem, és ahogy eldöntöttük a férjemmel hogy jöhet a baba, abbahagytuk mind a ketten a cigizést. Lehetséges, hogy az az 5 kg azért jött fel ilyen gyorsan? Még mennyit fogok hízni? Félek, hogy a nagy súly miatt esetleg baja lehet a picinek. Vélemények?
2009. nov. 4. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét terhesség alatt 25 kg-ot híztam.Viszont nagyon sovány voltam.Amikor először terhes lettem 49kg voltam.Aztán nagyon gyorsan vissza fogytam(nem azért nert fogyóztam)és az újabb terhesség kezdetén is eléggé vékony voltam.Szóval,mindenkinél más.Nekedlehet a cigi miatt is..de persze azért valamennyinek csak felkell jönnie rád..ez teljesen alkattól függ.
2009. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 26. hétben vagyok és eddig 11 kg-ot híztam (55kg - 66kg), nem cigiztem előtte és nem is mondhatnám, hogy sokkal többet eszek... Nálunk a családban mindenki 20 kg körül hízott és szülés után fél évvel többé kevésbé visszaállt a súlya. Szerintem a picinek nem árthat.
2009. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Testalakt kerdese,amennyiben nem viszed tulzasba az evest mondvan hogy terhes vagy.

24 kg-ot hiztam es meg van 8kg , babam 5,5hos.Meg csak most fogok tornazni kezdeni,szoval nem aggodom :-)

2009. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
én 17. hetes vagyok, eddig -4kg-nál tartok, mielőtt terhes lettem dohányoztam, amint megtudtam hogy manóka bennem van, abbahagytam a dohányzást, és az első 3 hónapban 6,5 kg-ot fogytam (ez a sok hányás miatt volt), mostmár csak -4 kg az egyenleg. szóval a dohányzásra nem kell ráfogni szerintem. amúgy a családban mindeni 25-32 kg-okat hízott a terhességeivel.
2009. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 kilot hiztam. Az első 3 hónapban semmit aztán minden hónapban feljött pár kiló. A szülés után rögtön 10 lement.

A barátnőm, aki dohányzott terhesség előtt, 22 kilót hízott, és az elején hízott sokat ő is.

Ha valaki dohányzik, annak a szervezete nehezebben hasznosítja a kajában lévő tápanyagokat, ezért van az, hogy a leszokás után ugyanolyan étrend és életmód mellett elkezd hízni az illető. Egyszerűen azért, mert jobban hasznosul a kaja.

Amugy igaz h testalkat kérdése, aki nagyon sovány, az hízhat 20-25 kilót is, aki meg eleve túlsúllyal indul neki, annak csak 8-10 kg az ideális.

2009. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szió.Én 20 kg híztam amiböl a szülés után 1 nappal mért eredmény szerint lement 7 kg,és a maradék 13 pedig 8 hónap alatt szépen fokozatosan lement anélkül,hogy bármit csináltam volna.
2009. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira egyéni....

A lányommal a 22. héten híztam az első 2 kgomat, majd a végén még 2 kg, és +5kgal mentem szülni, amit a kórházban is hagytam.

Most 23 hetes vagyok, most már van rajtam szépen fokozatosan 7 kg, tehát ez több lesz, mint multkor volt, de ki bánja..

2009. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
24kg
2009. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 3 kg-t hiztam a 9 hónap alatt, két héttel túl hordtam. Egy két hónapos picur anyukája
2009. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

25+5 hetes vagyok, eddig 4 kg-ot híztam, de diétáznom kell már 15 hetes korom óta. Egyébként mindkét harmadban 2-2 kg jött fel. Remélem nem hízok már sokat, mert egyébként is túlsúlyos vagyok.

NAgy valószínűség szerint ha nem kell diétáznod, vagy nem teszed magadtól akkor még fogsz hízni. Állítólag az utolsó harmadban hízunk legjobban. Azt nehéz megbecsülni, hogy még mennyit fogsz hízni, szerintem is ez alkati kérdés. Lehet tartani hetente 1-1 gyümölcsnapot, ami nem árt, és talán visszafogja a túlzott súlynövekedést. Először nekem ezt ajánlotta az orvos, de amióta diéta van, azóta ezt meg sem tehetném. A nagy súly miatt nem a picinek lesz baja, hanem neked lehet bajod, de ez sem törvényszerű. Úgyhogy miatta nem kell aggódnod:-) Minden jót

2009. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!