Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyit hízott a terhessége...

Ki mennyit hízott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Én most 26 hetes kismama vagyok, és eddig 10 kg-ot híztam. Ebből 5-öt az első 3 hónapban. A terhesség előtt cigiztem, és ahogy eldöntöttük a férjemmel hogy jöhet a baba, abbahagytuk mind a ketten a cigizést. Lehetséges, hogy az az 5 kg azért jött fel ilyen gyorsan? Még mennyit fogok hízni? Félek, hogy a nagy súly miatt esetleg baja lehet a picinek. Vélemények?
2009. nov. 4. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes vagyok. 15kg, de egy hete már csak fogyok. Van aki az utolsó hetekben nem hízik, hanem fogy. A doki azt mondta, hogy a baba szedi le rólam ami neki kell.
2009. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
25 hetes vagyok es eddig 6 kilot hiztam. 171 magass vagyok es 59 kiloval kezdtem a terhesseget. Szeritntem normal testalkat. Nem voltam rosszul, egyszer hanytam az elso trimeszterben. A kilok fokozatosan jottek fel, az elso trimeszterben 2 es a tobbi 4 a 12-dik hettol. Ugyan ugy eszem mint eddig kiveve a camembert sajtot mert azt zabaltam a terhessegem elott, most trapistaval helyetesitettem. :)
2009. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

10 kilót.


Amúgy valószínű azért jött fel annyi Neked, mert elhagytad a cigit. Próbálj nem nassolni, sok gyümölcsöt enni. Fehér kenyér helyett barna kenyér és hasonlók.


Boldog babavárást!

2009. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont véletlen a teherbe esésem előtt hagytam el a cigit. 16 hétig nem híztam semmit, és most a 37. ben 10kiló plusznál tartok. Tényleg változó mindenkinél, hogy mennyit szed fel az ember... A nayg súly téged fog megterhelni, az izületeidet és majd hamarabb elfáradsz. sétálj nagyokat és étkezz egészségesen. A csoki meg a nasolás mind haszontalan szénhidrát, de persze ne vond meg magadtól, néha kell bünözni!
2009. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az elso babamat varva a 26. hetre mar kb 15 kg plusz volt rajtam, 25 kg lett a vegere. A babanak semmi baja sem lett belole, tulajdonkeppen nekem sem (vernyomasom, cukrom jo volt, nem vizesedtem, egeszseges voltam), viszont nagyon megterhelt fizikailag es szules utan lelkileg is. Terhesseg alatt alig latszott rajtam, mert magas vagyok es nagyon vekony voltam, amikor teherbe estem, a pocak is nagy volt, elvonta a figyelmet a tobbi reszemrol, szules utan viszont csak a hajas testem maradt. Hala Istennek hamar lement, a fiam harom honapos korara mar alig volt valami, negy honapos korara kevesebb voltam, mint teherbe eses elott.


Most a masodik babat varom, a 25. hetben vagyok es eddig 5 kg-ot hiztam, pedig ugyanugy vekonyan estem teherbe, most sem emelyegtem, normalisan eszem. Igaz, hogy tobbet mozgok es az anyagcserem nem lassult le, sot.


(Nem lehet, hogy azert hizol gyorsan, mert lassu az anyagcsered? Nincs szekrekedesed? Bocsi, hogy ezt kerdezem, csak eszembe jutott, hogy anno, amikor dohanyoztam reggelente a kv-cigi kombinacio azonnal zavart a wc-be, majd leszokas utan cigi nelkul egyszeruen nem tudtam a dolgomat vegezni, nem volt inger. Az egesz taplalkozasomat at kelletett alakitani (kevesebb szenhidrat, sok rost) ahhoz, hogy ismet normalis legyen minden.)

2009. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 38. hétben és 15 kg-ot híztam eddig, de mostmár elkezdtem fogyni (2 hét alatt 1kg-ot) - ez állítólag normális a végén! Egyébként rám a 7. és 8. hónap között jött fel 6 kg, addig egyenletesen híztam...
2009. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

9 kilot, vegig nem volt semmi etvagyam.

A cigit ne probald potolni kis cukorkakkal vagy nassal, ahelyett remek a mentolos, cukormentes rago. Bar nem tudom nassolsz-e?

2009. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!