Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes vagyok és elégsokat...

7+3 hetes vagyok és elégsokat görcsöl a hasam,16 éves vagyok lehet ez nálam nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon,de nem mondtak semmit a babuciról! Csak szóltak volna ha lenne valami! 16 éves vagyok és arra gondoltam,hogy talán méhen kívüli, de az kiderült volna ma, igaz? Halottam, hogy 18év alatt az ilyen gyakori! Előre is köszönöm szépen!
2009. nov. 6. 23:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
41%
Egyel kimelobb eteleket.Ha mehen kivuli lenne nem tudnal a fajdalomtol netezni most.
2009. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
14%

jajjj :( mi a francért kell neked egy bébi???van lakásod, biztos állásod, férjed, egzisztenciád?


vagy örökbe szeretnéd adni?

Sajnos míg egy UH vizsgálat után azt kérdezed, hogy szerintünk lehet-e méhenkívüli, nem tartunk anyának, csak ey kis csitrinek akitjól felcsináltak. és bocsi, de kell ez nekid??? annyira szeretnélek megérteni!!!

36h km :)

2009. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%
Szia kérdező! Kiderült volna, ha méhen kívüli, de azért feltétlen szólj majd az orvosodnak ezekről a tünetekről, hogy meg tudjon nyugtatni. Ezen kívül ne hagyd, hogy lekezeljenek a korod miatt - az orvosnál sem! - te tudod mi és hogy történt, ez a te dolgod, a te döntésed! Mindig szólj a dokinak, hogy mondja el mit lát, ha magától nem teszi meg és nyugodtan tedd fel az összes felmerülő kérdésedet, köteles válaszolni!
2009. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%
16 évesen azt sem tudtam mi az a szex! Te jó ég gyereknek gyerek. No de ilyenek ezek. :( :(
2009. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%

Kedves válaszolók!Szerintem nem a Ti dolgotok ítélkezni, szerintem, aki ilyen bunkó válaszokat írt mint Ti, azok sem éretttebbek és azok sem lesznek jobb anyák mint egy 16 éves lány!Gratulálok Nektek is !Legközelebb meg a kérdésre válaszoljatok, ha meg nem tudtok értelmeset hozzá szólni a dologhoz inkább ne írjatok semmit!

A kérdező kismamának meg ennyit írnék hogy nem jó dolog hogy görcsölsz, én szólnék erről az orvosnak, azt viszont kétlem hogy méhen kívüli lenne, azt észre kellett volna vennie!

2009. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy a kerdezo okosabb mint pl az elso 2 valaszolo aki azt sem tudja mi az a 7+3.

Nyugi ha mehen kivuli lennel azt mar eszre vettek volna az uh-on nincs semmi baj mig nincs verzesed!

Boldog babavarast!

Szegyeljek magukat akik ciganyozzak azt akirol azt sem tudjak az e!ez agy anonim oldal tudtommal!

2009. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Nekem erről a kérdésről az jutott eszembe, szinte megrettenve, hogy úristen, 16 év milyen kevés.. és szinte még éretlen gyermek vagy ilyen fiatalon. Édesanyádhoz kell fordulj elsőkörben. Ő tudna neked leginkább segíteni, vagy segítő kezekhez vinni. A méhen kívűliség mellesleg valószínűleg kiderült volna tegnap. Szeretnéd megtartani a babát?
2009. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Nem semmi itt némelyik ember mit meg nem enged magának!Talán épp ti is babán igyekeztek és irigyek vagytok?És azért mert fiatal miért kell elítélni?

És ilyenkor hol vannak a moderátorok?A válaszadókra miért nem lehet panaszkodni?

Kedves kérdező!

Szerintem sem lehet méhen kívüli a terhességed mert azt észre kellett volna hogy vegyék.Várd örömmel a babócád és sok boldogságot és egészséget kívánok!!!Ja és az ilyen h...ékkel ne foglalkozz,vagy te mindenkor olyan mint ők sőt jobb!!!

2009. nov. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Arról vitatkozhatnánk ki a sík hülye! Neked van vagy lesz gyereked amikor még azt sem tudod,hogy 7+3 mit jelent? Én inkább sajnálom a babucid! És ha csak a segélyre mennék akkor nem törődnék a gyerekkel! Mindenki magából indul ki! És nem azért írtam le a korom, mert rátok tartozik. csak értelmes válaszokat szeretem volna kapni! Köszönöm akitől meg is kaptam!
2009. nov. 7. 09:03
 10/38 anonim ***** válasza:
21%

Csináltál terhességi tesztet? Az pozitív lett?

Ha a doki látott volna babát, mert ekkorát már látni lehet UH-val, akkor biztos mondta volna.

A papírodra mit írt? A méhenkívüli terhesség elég veszélyes, biztos nem engedett volna haza, ha az lennél.

2009. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!