Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes vagyok és elégsokat...

7+3 hetes vagyok és elégsokat görcsöl a hasam,16 éves vagyok lehet ez nálam nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon,de nem mondtak semmit a babuciról! Csak szóltak volna ha lenne valami! 16 éves vagyok és arra gondoltam,hogy talán méhen kívüli, de az kiderült volna ma, igaz? Halottam, hogy 18év alatt az ilyen gyakori! Előre is köszönöm szépen!
2009. nov. 6. 23:32
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer mindenkinek! 16 éves kismamának gratulálok és sok boldogságot! Nem osztok le senkit még egyszer, mert úgyis mindegy! Sok boldogságot minden kismamának! :)
2009. nov. 7. 17:05
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A sok "tapasztalt" bunkó,paraszt nőnek üzenem főleg az első oldalról h hagyják békén ezt a szegény kismamát.Aggódik a kisbabája miatt és ez normális.

Állítom h ha a korát nem írta volna ide nem írtatok volna ennyien,csak azt nézitek h kibe tudnátok belekötni.

Szemetek vagytok és tudatlanok h még azt se tudjátok h mi az a 7+3.

Kedves Kérdező!

Sokan elmondták már előttem de biztos nem méhenkívüli már rég kiderült volna.Vigyázz magatokra,kíméld magad és szedj vitamint.Én centrum Maternát szedtem de a Gravida is jó.Egyél sok gyümölcsöt:).

Minden jót kívánok és nekem is írhatsz ha kérdésed van vagy bármibe amibe segíteni tudok.

20 éves anyuka vagyok,engem is piszkálnak a korom miatt pedig házasok voltunk mikor terhes lettem és a férjem volt az első férfi az életembe.

Üdv:

4 hónapos kispasi anyukája:)

2009. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem vagyok az! Egyébként szerintem te vagy az! Mi van senki nem akar gyereket csinálni neked vagy mi? Sokat képzelsz magadról! Túl sokat! Szerintem a többi bunkóval együtt felakaszthatjátok magatokat! Sajnálom a leendő(ha lesz) vagy ha van gyereketek azt!
2009. nov. 7. 19:58
 34/38 A kérdező kommentje:
Kispasi anyukája:)! Nagyon szépen köszönöm! További jó babázást! Sok boldogságot!
2009. nov. 7. 20:00
 35/38 anonim ***** válasza:
78%

Na a sok bunkó ember.Miért kell leszólni/beszólni?Ti nagyobb parasztok vagytok hogy ítélkeztek.Biztos ti 25-30évesen basztatok először.Bocsánat hogy már ezt kell mondanom.Vagy csak irigyek vagytk,mert alátok nem jut f...!Ennyi!

Kérdező:

Nagyon vigyázz magadra,egyél Eurovitet annak nem olyan égverő azv ára se,és az mellé nem kell más gyógyszer se.

2009. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen igazad van, de ne húzd fel magad! Nem érdemes ennyi bunkó miatt és neked most kifejezetten nincs erre szükséged!

Egyébként a sok parasztnak írnám, ugye nem gondoljátok, hogy bárki elhiszi, hogy ti idősebbek vagytok 15-nél?! Ennyire unintelligens nem lehet egy felnőtt ember! Mi az, hogy felkötné a saját gyerekét, meg hogy lepontozom azt, aki az első normális választ írja? Mit szeretnétek elérni? Vagy addig már nem sikerült eljutnotok, hogy felfogjátok, ennek az egész oldalnak a lényege az lenne, hogy seítsük egymást azzal, hogy értelmes válaszokat adunk azoknak, akik aggódva feltettek egy értelmes kérdést?

Hol lehet a válaszolókat jelenteni a moderátorok felé?

2009. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
66%
Ezt már én is kérdeztem hogy hol lehet a moderátorok felé jelezni azokat akik ilyen válaszokat adnak?????
2009. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Hát a kedves moderátorok elintézték Őket! Velük már nem lesz baj! De jó hogy vannak! :) Szeretem a moderátorokat! :D
2009. nov. 12. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!