Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes vagyok és elégsokat...

7+3 hetes vagyok és elégsokat görcsöl a hasam,16 éves vagyok lehet ez nálam nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon,de nem mondtak semmit a babuciról! Csak szóltak volna ha lenne valami! 16 éves vagyok és arra gondoltam,hogy talán méhen kívüli, de az kiderült volna ma, igaz? Halottam, hogy 18év alatt az ilyen gyakori! Előre is köszönöm szépen!
2009. nov. 6. 23:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
21%
16 éves lányok (bocsi az offért, de öreg és kíváncsi vagyok) Ti korotokban teljesen átlagos, hogy szexeltek?
2009. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
16 éves kismamának:) meg Gratulálok, sk szerencsét!
2009. nov. 7. 13:05
 23/38 anonim ***** válasza:
96%

Hát ne is haragudjatok de némelyik 16 éves komolyabb mint egy 20-25-30 éves.Én 17 voltam amikor már férjhez is mentem és szintén babát vártam.A férjem volt az első és remélem az utolsó is.Boldogok vagyunk és nem érdekelt az életkor anno sem és most sem.

39 hetes km.

2009. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
71%
hát igen, veszekedni, hisztizni tudtok, de annak válaszolni aki normális volt, nem minősített, de feltett egy kérdést nem kell, persze. na itt az a hiányzó pár év... :(
2009. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
95%

Istenem,sokan úgy csinálnak,mintha évekkel ezelőtt nem is lett volna jellemző,hogy 18 évesnél fiatalabb lányok szülnek!És miért kell azon kiakadni,hogy 16 évesen már szexuális életet él????Akik ezen ki vannak akadva,azok valószínű azért hurrognak,mert irígykednek...Nem az őskorban élünk már emberek!Mit kell ezen ennyit lovagolni!De azt én sem tartom jó dolognak,hogy ha már szexeltek,akkor tudjatok védekezni is a nem kívánt terhesség elkerülése érdekében!


37+3 hetes km

2009. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező "nagyon sajnállak" (ne rossz értelembe vedd),hogy ilyenek találtak meg akik tök sötétek és az helyett hogy értelmes választ adtak volna inkább téged minősítenek.Sz@rd le őket nagy ívben és ne hagyd hogy bárki is bántson és minősítsen.Most a kisbabád a legfontosabb és vele törődj.Én már válaszoltam de most nem tudom pontosan hogy mikor.

Üdv: 39 hkm.

2009. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Én is 16 vagyok,és 2,5hós a kisbabám.Ne aggódj itt sok bunkó van:)Gratulálok egyébként,és ne aggódj,a görcsök miatt,amig nem vérzel:)

Nyugodtan irj ha bármi kérdésed van mindenre szívesen válaszolok.

Egyébként a bunkó társaságnak:

kinek mi a f@sz köze van hozzá,hogy ki mikor szül.Mindenkinek a saját magánügye!És honnan tod h nem tudja majd eltartani,meg hogy nem valami vállalkozó a baba apukája meg hasonló ilyen kérdések ha már az életébe turkáltok!!És lehet,hogy ez volt élete legjobb döntése,mert ha átmegy egy abortuszon,az lelkileg tönkreteszi!Mást is írnék.de inkább nem cifrázom

2009. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igaza van annak, aki előzőleg írta már, hogy tágul a méhed. Most "készül" a hely a babának.

Kitartást és sok boldogságot!

2009. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én is válaszoltam már az első két oldalon valahol, de muszáj most még egyszer írnom! Annyira hihetetlen számomra, hogy tényleg ennyi ítélkezés és rosszindulat van az emberekben! Valaki kérdezte, hogy normális-e, hogy 16 évesen szexelnek?! Hát, ne haragudjatok meg, de nem hiszem el, hogy a sok beszólogató mindegyike megvárta a nagykorúságot. Ez igen ritka volt már jó pár évvel ezelőtt is. Tudjátok manapság, amit tényleg korainak tartanak, amikor már 13-14 éves korukban is szexuális életet élnek, akik valóban még gyerekek fizikailag is, de ez sajnos társadalmi probléma és ti biztosan nem fogjátok megoldani. Nem kell ítélkezni egyik 16 éves lány felett sem, akik itt írtak, mert a válaszaikból látszik, hogy a beszólogatóknál sokkal értelmesebb mind! Egyébként pedig menjetek ki az utcára és nézzétek meg, hogy mennyire érettek a mai lányok! Az átlag 16 évest nem mindig tudod megkülönböztetni a 23 évestől. Ez van, ilyen a világ!

Persze, ha a jövőre gondolok, én is nyugodtabb lennék, ha a kislányom majd csak 20 éves kora után menne bele az első szexuális viszonyába és rögtön az örök szerelmet is megtalálná majd, de erre sajnos nem sok esély van, ezért inkább minél előbb fel kell majd világosítani, hogy ő maga dönthessen majd arról, hogy mikor védekezik és mikor vállal maga is gyermeket! Szerintem mindenki foglalkozzon a saját családjával, és a saját gyerekével, ide meg akkor irogassatok, ha értelmes hozzászólásokat tudtok tenni.

Majdnemharmincévesfélidősmami

2009. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem kommentálom az előttem szólókat, tök mindegy hány éves vagy, a lényeg azt hiszem a görcsön volt, vagy tévednék?

Kisebb menszesz szerű görcsök elfogadhatók, de ha erősödne, vagy esetleg véreznél, akkor azonnal orvoshoz kell menned! Addig is szedjék valami vitamint, kerüld a koffeint, és külön a görcsökre szedhetsz valamilyen magnéziumot is.

Minden jót!

2009. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!