Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+3 hetes vagyok és elégsokat...

7+3 hetes vagyok és elégsokat görcsöl a hasam,16 éves vagyok lehet ez nálam nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon,de nem mondtak semmit a babuciról! Csak szóltak volna ha lenne valami! 16 éves vagyok és arra gondoltam,hogy talán méhen kívüli, de az kiderült volna ma, igaz? Halottam, hogy 18év alatt az ilyen gyakori! Előre is köszönöm szépen!
2009. nov. 6. 23:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Igen terhes vagyok! tesztet is csináltam és uh-n is láttam! Köszönöm minden kedves értelmes választ adónak!
2009. nov. 7. 09:21
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én nem minősítem a válaszadókat mert már megtették előttem.

A görcsölés nem feltétlenül jelent bajt.Görcsöl a hasad vagy inkább úgy érzed mintha megakarna jönni a menzeszed és azért fáj egy kicsit.Ha az utóbbi akkor nincs semmi baj,természetes.Ha az előbbi akkor a következő vizsgálatnál azért kérdezd meg,ha meg addig jobban fájna vagy véreznél vagy ilyesmi akkor a területileg illetékes szülészetre kell bemenned és ott bármikor megvizsgálnak.Gratulálok a babához és jó egészséget kívánok:)

2009. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudjatok (akinek nem inge ne vegye magara) de tobb 100 kerdes volt ezen az oldalon, hogy valaki 16-17 eves, babat var es mit tegyen. Jottek a lekezelo valaszok, hogy “el akarsz menni abortuszra????” Ne tedd, eletet oltasz ki vele, ekkora szemet nem lehetszt stb. Most itt van egy lany akinek ez eszebe sem jut, vallalja a feleloseget, hogy megszuli az a kisbabat es vannak akik ezert lekiabaljak es mindenfelet osszehordanak rolla. Ha meg azt irna, hogy el akarja vetetni akkor meg azert kiabalnanak ra kigyot bekat. En ezt nem ertem. :( Ha valaki megtartja az a baj, ha el akarj vetetni akkor meg az... Megtortent a dolog es mar el van dontve, hogy meg akarja tartani a babat, felti, aggodik erte. Ettol a perctol az o dolga, a korral kapcsolatos dolgot bizzatok a szuleire meg a parjara, hogy beszeljek meg egyutt.

Kedves kerdezo, 7+3 hetes terhessegnel mar eszre vettek volna ha mehen kivuli. Ilyenkor nyulnak a meh szallagai, tagul a meh, novekszik a verboseg. Tobbszor fogsz szurkalasokat, feszito erzest, enyhe gorcsoket erezni ez nem gond. Amig nincs barna folyasod, rozsaszines vagy verzel addig nem kell felned. De ahogy barmelyik elofordul irany a korhaz.

2009. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok.Második babámat várom,és ha bármiben tudok segíteni akkor írjál nyugodtan:)
2009. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
83%

Én is sajnálom, hogy ennyi bunkó nagy okos van itt, ezeknek nem itt lenne a helye! Nem mindegy, hogy ki hány évesen vállal babát, nem nektek kell felneveli, szerencsére!!! (Rosszul járna szegény gyerek!) 16 évesen is lehet felelősségteljes valaki! Az, hogy nem mentél abortuszta, valóban erre utal!

Nyugi, persze, hogy mondta volna az orvos, ha valami nincs rendben (pl. nem a méhedben van a baba). A görcsölgetés előfordul, a gond az, ha erősebben görcsölsz, ez esetben menj azonnal orvoshoz!

Kitartás és ne foglalkozz a haszontalan hozzászólásokkal!

2009. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem: nem mindegy, hogy ki hány évesen vállal babát???
2009. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem azzal van a baj, hogy megtartja-e vagy sem. Ő még gyerek és nagyon szomorú, hogy ilyan helyzetbe került, engem megdöbbent, hogy 16 évesen már szexuális életet él egy lány. na de ez nem az én dolgom.


Szüleid tudnak segíteni? Ha igen, megkérhetnéd, hogy beszéljetek róla, mert sok nehézség fog most rád várni, ami miatt megijedhetsz pl: görcsök, hát- derék fájás, gyomor égés, hízás, vérszegénység, stb, fel kell rá készülnöd!

36h

2009. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

A méhenkívüli kiderült volna, persze, olyan neked biztos, hogy nincs. :)

A görcsölés mondhatni normális, mert nő a méh, nyúlnak a méhszalagok. Lehet, hogy a korod miatt neked ez egy kicsit fájdalmasabb lesz, mert 18 éves korunkig mindne nőhet még, szóval a méh is... De ettől függetlenül nem lesz semmi baj.

Ha nagyon zavar a görcs, vegyél be rá magnéziumot! MagneB6-ból 3X2 a max adag, Béres féle Magnéziumból pedig napi 1 tabletta. Ezt nyugodtan szedheted, doki engedélye nem kell hozzá.

Sok sikert a továbbiakban!

2009. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az valóban megdöbbentő, hogy 16 évesen már szexuális életet él egy lány, de ha már megtörtént a dolog, akkor nem mindegy, hogyan kezeli. Mert ha abortuszra menne, nem keltem volna a védelmére, de így megtettem, annak ellenére, hogy én sem értek egyet a dologgal. A 3. oldal első hozzászólója voltam.
2009. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodj meg nekem is görcsölget a hasam a dokim azt mondta hogy azért mert nyúlik a méhem! Am ha nagyon fáj és pecsételően vérzel akkor mindenféleképpen fordulj orvoshoz! (én is 16 éves vagyok)


6+2 hetes kismama:)

2009. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!