Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még akinek extra száraz...

Van még akinek extra száraz lett a bőre terhesség alatt? Mitől és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok porlik a bőröm, olyan száraz. A karom, hátam, lábszáram főképp. Nagyon rossz, mert folyton viszket, pedig gyógyszertári A vitaminos kenőccsel kenem, de semmit nem javul. 19 hetes kismama
2014. febr. 4. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után lett, de még az arcomon is és semmi nem használ.
2014. febr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, a mellem alsó része pedig teljesen lehámlott, pedig Sudocrem-me, babaolajjal,Gabis krémmel is kentem, de semmi hatás.21 hetes, 2.baba
2014. febr. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Shea vaj :)

Ekcemara is tokeletes!

Nekem a labszaram hasam hatam porlott es feszult! Ha bekentem barmilyen kremmel az hosszu percekig csipett... Mar nincs ilyen problemam :)

2014. febr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, nekem csak a Neutrogena nagyon szárazz bőrre való testápolója vált be
2014. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első pillanattól szenvedtem ezzel, nekem a Garnier intensive 7 day testápolójából a mangós változat jött be, azt hiszem száraz, érdes bőr van ráírva. Pár nap alatt rendbehozott teljesen, de ha elfelejtem bekenni magam, már másnap érzem a viszketést meg a feszülést.
2014. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel szenvedtem, főleg az arcomon. Mint egy rinocérosznak a bőre... A shea vajat én az arcomra nem akartam kenni és már rengeteg arckrémet próbáltam. Semmi. Aztán növeltem a napi folyadékbevitelt 2,5-3 literre. Na azóta semmi bajom.
2014. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Loccitane shea vajas zsíros testapolo krém es kokuszzsir. Nekem valamennyit segítettek.
2014. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez az ivásos dolog valóban összefügghet, mert én iszonyú keveset iszom egy nap. Sosem voltam egy kacsa, de szerintem napi 1l sincs meg.
2014. febr. 5. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!