Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit csuklik a babátok?

Mennyit csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
Én 32 hetes vagyok,de naponta legalább kétszer érzem.Ez normális?
2009. dec. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nem érzem hogy mikor csuklik,már kezdtem megijedni,de amikor CTG-n voltunk pont csuklott.Tehát ezek szerint csak nem ismerem fel...

Különben azt mondta a dokim,minél többet csuklik annál jobb,annál fejlettebb a tüdeje,azt jelenti hogy már kialakultak a légzési reflexei.

BUÉK

2009. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 40 hetes vagyok,a fiam a pocimban még mindig sokat csuklik,nem mondták,hogy baj.
2009. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 edus83 ***** válasza:
34HETES VAGYOK,ÉS NAPI 2,VAGY 3 CSUKLÁS TUTI VAN ,ÉS ÉJSZAKA IS!!!VÍZET KORTYOL,PRÓBÁLGATJA A TÜDEJÉT ÉS EZ INKÁBB JÓ:))!!
2009. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 25 hetes kora óta naponta többször, összesen akár egy-két órát is csuklik. Mára vagyok kiírva. Ma is csuklott már.
2009. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!Ne aggód, nem baj, hogy csuklik!Én 31.hetes vagyok kb 2-3 hete naponta többször is csuklik a pocaklakóm (ez néha még kellemetlen is, mert sokáig tart), először én is megijedtem és nyomozásba kezdtem, mert sokalltam a napi 5-6 csuklást.AZ derült ki, hogy tulajdonképpen az orvosok és a kutatók is csak találgatnak ezzel kapcsolatban, de az orvosom is őszintén megmondta 3 napja, hogy ezt ő sem tudja, pedig ország szerte elismert szülész-nőgyógyász,genetikus főorvos. Egy dolog azonba biztos, hogy nem utalhat problémára. Ne aggódj azzal teszed a legjobbat neki!Boldog újesztendőt és jó egészséget kívánok neked és a picikédnek is!

Üdv.:Yumbi

2010. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!