Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat csuklik a babátok?

Sokat csuklik a babátok?

Figyelt kérdés

Mostanábsn szinte minden nap csuklik, ma pl már másodjára és most elég hosszan... Bem árt ez neki? Aggodom:(

34 hetes km


2010. márc. 13. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég csuklós. Állítólag ez nem árt, sőt...
2010. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A várandósság végén az én kislányom is sokat csuklott, én úgy tudom ez azért van, mert már kezd felkészülni a lélegzésre, ezért sokszor félrenyeli a magzatvizet. Boldog babavárást!
2010. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!én igazából nem jutottam mé el pont erre a kórra!de anyú mondta hogy onnantól képes a gyerek az életben maradásra hogyha esetleg meszületne!hogyha hasadba elkezd csuklani!mert onnantól már kivan fejlődve a kis tüdeje!!ugyhogy te már bisztosan örülhetsz!bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam:)csak én már alig bárom hogy beindujon a csuklás!
2010. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsonak uzenem, hogy semmi baj, meg jobb is volt olvasni, amit irt, mintha valaszolt volna:)
2010. márc. 13. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám nagyon sokat csuklott a vége felé! Napi min.3x, sokáig. Már nagyon ideges voltam, hogy valami baja van. Most egy éves, minden rendben vele. :)
2010. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, rengeteget csuklik, naponta van, hogy 3x is. Ma voltam orvosnál, mondta, hogy remek, nem baj ha csuklik, szoktak. :)
2010. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tévedés, hogy a csukástól számítva már életképes a baba, mert én már a 19. héttől érzem. Harmadik babát várom, tudom mire kell figyelni.


A csuklás nagyon jó és fontos jel, vagy "tünet". Ugyanis azért csuklik, mert nyel a magzatvízből. Ez pedig kell az újratermelődés miatt, másrészt bizonyíték arra, hogy nincs velőcső záródása. Ezen kívül a csuklás azt is jelenti, hogy a babának rendben van az idegrendszere.


21 hetes kismama

2010. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!