Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó kismamák! Tegyük le...

Dohányzó kismamák! Tegyük le a cigit! Valaki velem tart?

Figyelt kérdés
Még a terhességem elején járok,de már nem akarok cigizni.Holnaptól nem gyújtok rá!Betáraztam: ropi,répa,rágó,tictac,gyümölcs,citromfű tea(ha nagyon ingerült lennék).Ha valaki csatlakozna,örülnék!
2014. júl. 28. 13:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
A lányom elmúlt 2 mikor visszaszoktam. De te, terhesen még mindig szívod... majd holnap..persze. hát gratulálok :D
2014. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
Holnaptól? Hogy tudsz nyugodt lelkiismerettel elszívni 1 szál cigit is, amióta megtudtad, hogy terhes vagy? Amint megjelent a teszten a 2 csík már nem kellett volna rágyújtanod. (meg már hamarabb is) A fogyókúra nem ugyanaz, azt lehet holnaptól is...
2014. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem se vegyuk egy kalap ala a fogyokurat es a cigi letelelt. Aki mar egyszer letette, az tudja, hogy nehez, de ha egy gyerek akkor es ott nem volt indok, hogy letedd a cigit...
2014. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen eltértünk a kérdéstől. Igazatok van nem kéne többet szívni ha terhes de ne bántsátok legalább ő elhatározta magát sokan ugyanúgy szívják nagy hassal is. Ő támogatást vár nem lehurrogást egy fél napért..
2014. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

Remélem tényleg sikerül letenned a cigit!

Drukkolok neked tudom milyen nehéz ez én szerencsés voltam mert hánytam a ciginek még a szagátol is.

Sok sikert és boldog babavárást!

2014. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%

Hajrá kérdező, szurkolok neked! Nekem holnap lesz 2 hete hogy nem gyújtottam rá, és ma töltöttem 7. hetet. :)

Én úgy csináltam, hogy először (4.héten) csökkentettem az adagot, óránként csak 1 szál napközben, párnap múlva már csak 2 óránként gyújtottam rá, aztán 3.. Egy hét volt csökkentett adagon, aztán már úgy gondoltam kibírom ha egyáltalán nem gyújtok rá. És tényleg.:) így nem voltak dühkitörések sem.

itt egy könyv, ez is sokat segít ha olvasod:

[link]

2014. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
Az már jó, hogy elhatároztad magad! Kitartás! Ingerültségre jó még a magnézium.
2014. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem voltam ebben a helyzetben, de engem tuti az inspirálna, hogy a hasamban fejlődő baba nem szeretne akaratán kívül kapni az én vágyott nikotin-adagomból!


Ez lebegne a szemem előtt, hogy nem akarom ŐT MÉRGEZNI:S

2014. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Sok sikert.remélem neked sikerül
2014. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Engem is le lehet pontozni, én is szívtam, sőt, szívom már újra, de már terhesség előtt úgy döntöttem,hogy nem kell! Illetve, de, baromira rossz volt, de nem kellett semmilyen erőgyűjtögetés. Az erőt a baba adja!

Aki le tud fogyni 30 kg-ot, az egyből el is tudja dobni a cigit!

2014. júl. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!