Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Hogy tudattátok a...

Kismamák! Hogy tudattátok a párotokkal hogy kisbaba lesz?

Figyelt kérdés

Mi nagyon szeretnénk kisbabát, és sokat is beszélünk a dologról.Én kitaláltam azt,hogy 1-2 pozitív teszt után egyedül elmegyek nőgyógyászhoz, hogy biztos terhes vagyok-e, és ha igen, akkor nem hívom fel sikítozva a páromat, hanem veszek neki valami arra utalót, és ajándék ként becsomagolom neki. Pl egy kis cipő,vagy egy cumit.

Ő úgy gondolja,majd itthon lesz,mikor tesztet csinálok,és orvoshoz is eljön velem,de lehet hogy meglepi miatt egyedül csinálnám ezt, és ő neki csak egy kis becsomagolt ajándékot adnék át, esetleg valami kedves kis levéllel.

Szerintetek?

ti hogy mondtátok el?



2014. júl. 30. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
én simán elmondtam. Szerintem ezerszer többet ért egy kiscipőnél az, hogy a dokinál először együtt hallgattuk a babánk szívverését :)
2014. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Abban is van valami, hogy a párod pl. mit gondolna arról, hogy két hétig titkoltad előtte? mert akár így is felfoghatja, nem?
2014. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem kár ezen vitázni,,lehet,h úgy fogsz örülni,h egyből a nyakába ugrasz!ha annyira kiakarod bírni akkor kibirod igazabol tök mindegy,h mondod meg a lényegen nem változtat!!
2014. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Dec.8-an lett pozi a tesztem,igy gondoltam kibirom karcsonyig es beteszem a tesztet a fa ala neki.Aztan a sors kozbeszolt mert elkezdtem verezni hematoma miatt.De hala az egnek minden rendben volt.Igy el kellett mondani neki ami ugy tortent hogy akasztofa jatekot jatszottunk,es megfejtesnak azt adtam meg hogy " 8 honap mulva apuci leszel" es azzal a lendulettel a kezebe adtam a tesztem...Ne tudd meg!Tiszta konnyen volt a szeme...Aztan az ultrahangon amikor meglatta a pici dobogo szivet mar el is sirta magat!Szerintem ne hagyd ki ebbol az elmenybol! :)))
2014. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!

En ezt probaltam csinalni csak nem jott ossze :)))

Megcsinaltam a tesztet,ugy hogy nem tudott rola.. kijottem a wc-rol ,pozitiv lett es a nyakaba ugrottam,es az orra ala tettem a tesztet :))) olelgettuk,puszilgattuk egymast :)

19hkm

2014. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont a nevnapja volt, amikor a tesztet csinaltam. Gyorsan becsomagoltam a pozitiv tesztet es odaadtam az ajandekaval egyutt. Alig tudtam becsomagolni, mert remegett a kezem es amikor odaadtam el is sirtam magam. O meg nem akarta kibontani, mert kerdezgette, hogy mi a baj....aztan kibontotta vegre :) szoval en tutira nem jutottam volna el az orvosig es nem is akartam az elso uh elmenytol megfosztani. Hidd el, nagyon fontos az a pillanat az apukak szamara is, ne foszd meg ettol!
2014. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
Remélem azt tudod, hogy attól mert kb. 6 hetesen megállapítja az orvos, hogy valóban babát vársz, még nem biztos, hogy megmarad. Ergo a párod így is, úgy is beleéli magát. :)
2014. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem kell titkolni, főleg, hogy ha tervezitek.

Nálunk mindkettőnél úgy volt, hogy mikor tudta, hogy meg kellene jönnie, mindig kérdezte, hogy mi van, meg hogy mikor csinálom már a tesztet. Ki sem tudtam volna bújni alóla. Amikor pozitív lett örültünk, de ugye beleélni még nem éltük magunkat. Ő jött/jön velem minden orvosi vizsgálatra, uh-ra. Érdekli és néha az elsőnél és most is úgy érzem, hogy ő jobban élvezi ezt az egészet, mint én :) Minden uh-ról felvétel, majd visszanézi, a képeket kirakja az irodájába (még az elsőről is a mai napig ott vannak) stb.

Bennem is felmerült mindkétszer, hogy jó volna ilyen filmbe illően elmondani neki, de mivel tényleg tudunk egymásról mindent, ismeri a rezdüléseimet úgysem tudnám és nem is akarnám eltitkolni.

2014. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi már 1 ideje terveztük a babát.A gyógyszertár szerintem tőlem gazdagodott meg,annyi tesztet vettem! :) Én is igy terveztem,hogy valami jó kis ötlettel adom a tudtára.Aztán elment d.u.-ra dolgozni,na mondom ellövök még 1 tesztet,úgyis benne vagyok a tesztelgetésbe :) és épphogy elment mentem is megcsinálni és egyből 2 erős csík volt rajta.Dörzsölgettem a szemem :) Egyből hívtam,hogy jöjjön vissza,mert fontos dolgot kell mondanom.Jó de mondd már :) Mondtam,hogy úgy néz ki,hogy Apuka lesz.Hazaért,mert még az sarkánál járt,liheg,közbe mondja,hogy hadd lássa,mutatom neki,megölelt és elpityeregtük magunkat :) Már vagy 10 percig ölelgettük egmást,aztán eszünkbe jutott,hogy dolgoznia kell menni :D De azt mondta amikor szétváltunk,hogy ne mondjuk el senkinek,neki is meg nekem is 2 testvérünk van,rá 5 percre hívott a testvére,hogy gratulál :D
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kellett elmondani!! Mi olyannyira együtt vártuk a babácskáinkat, hogy együtt vártuk a nemvárt napját, együtt teszteltünk, együtt ujjongtunk amikor megláttuk a két csikot, de csak a férjem ugrált örömében én csak azért nem mertem nehogy baj legyen! Együtt voltunk a dokinál! Csodás volt!!! :)
2014. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!