Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kinekvolt a vizelete...

Kismamák, kinekvolt a vizelete baktériumos? Mivel kezelte?

Figyelt kérdés

Első vizelettesztbe is bennt volt hogy bacikkal zsúfolva az orvos azt mondta nincsbaj,a védőnő meg visszaküldött a dokihoz hogy újabb tesztet csináltassunk,mégrosszabb lett ennyit mondtak,de mégmindig nemkaptam rá semmit,mert újabb mintát kell bevinnem,mintha hülyének néznék az embert hogy 100x elmondják mosakodjak le pedig jól lemosakodtam!

Félek hogy árt a babának?!Ráadásul 1-2napja viszket a hüvely körül azt mondták kenjem betadinnal..ezkéssz vicc..

nemszeretnék egy újabb babát elvesziteni.Arról nemszólva hogy eléggé náthás is vagyok.

14hetes kismama



2014. okt. 14. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a zsúfolt baci gyulladást jelent.
2014. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam is pontosan így volt! a védőnő kiakadt hogy újabb vizsgálat kell és hogy jajj...az orvosom meg azt mondta hogy nem gáz. Ha nincsenek felfázásra utaló tüneteid, véres vizelet, ilyesmik akkor nem gond, nekem ezt mondta az orvos. Ha viszket a hüvely körül az lehet gomba, amit enyhébb esetben elég ha kenegeted, ha rosszabb lesz fordulj orvoshoz. Voltam náthás is, arra sem szedtem semmit, tea, méz, c-vitamin.
2014. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért a 10-es válaszoló kicsit eltúlozza :)
2014. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt baci a vizeletemben kaptam rá antibiotikumot mert azt mondta nekem ha doki hogy ha nincs kezelve koraszüléshez vezethet.
2014. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azóta kaptál már rá valamit kérdező? Milyen lett a legutóbbi eredményed és panaszaid vannak?
2014. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen klion 100D kúpot és cipobrayt amit 5napig kellett szedni de ez terheseknem nemis ajánlott igy kissé megvagyok ijedve,de a nőgyógyom irta fel az mondta h ezkell.

ma vittem vizeletet hétfőn derül ki mi hatott mi sem..:/

Eléggé parázok,nemakarok bajt a babámnak!

ÉS 2napja az alhasam fájdogál főleg ha piisilni kell,elég sokat is járok,és mikor pisilek olyan néha mintha kb kijönne a petefészkem v nemistudom,de ezenkivül semmi más nincs

2014. okt. 31. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!