Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáz ha 16évesen gyereket...

Gáz ha 16évesen gyereket szeretnék a 24eves barátomtól?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Előttem mindent elmondtak. Véleményem szerint nem gáz, de várjatok még úgy 5-8 évet. Ha csak menekülni akarsz valahonnan, valamiért, nem ez a megoldás. Később megbánhatod, nem törvényszerű, és akkor mindenki issza a levét. Nem a gyereket fogod megbánni, hanem, hogy nem élvezted ki a fiatal éveidet.
2014. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Szilard 79 válasza:
100%
Szerintem sem gáz, de jobb ha vártok. Mi szintén így voltunk az elején, de mos 12 évvel később már nem igazán szeretnénk gyereket. Sokat változik az ember...
2014. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 falc válasza:
100%
Igen gàz nagxon nagyon söt ilyen fiatalon mèg szexelnise kène....szerelemböl nem lehet megèlni
2014. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
16 évesen még élj, bulizz akármi, "nyakadon lesz" a gyerek, nemfogsz bulizni semmi. Nem leszel jól, eleged lesz mindenből. Lehet hogy a barátod készen áll rá, de ő 8! évvel idősebb nálad. Ne akard elbaszni az életedet, elnézést a kifejezésér.
2014. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon!!!!


De "leggázabb" a szegény kisgyereknek lenne!!!


Tudatom, hogy most bármennyire is szerelmes vagy és nem látsz tőle, de a barátod, (még ha bele is egyezik pillanatnyilag,) nagyon gyorsan lelépne, ha alkalmazkodni kellene a gyerekhez hosszabban!

Te sem bírnád!!!

2014. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem lepne le ..tudom! Van mar egy kisfia es torodik vele meg minden szval..
2014. dec. 9. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!