Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez még terhesség? Tudom...

Lehet ez még terhesség? Tudom több, mint 5000 ilyen kérdés van, de ez nagyon fontos nekem.

Figyelt kérdés

3 hete együtt voltam a férjemmel,megszakítással.(tudom az nem rendes védekezés).

Azóta volt hányingerem,szédülés,éhség érzet,az alhasam szúrt és görcsölt.

A hátam fájt és fájt a fejem,a melleim is a kétszeresére nőtt,megjelentek rajta dudorok.

Nemrég tudtam meg hogy,kétoldali petefészek cisztám van,így nem tudom mikor kéne megjönnie,mikor van a pém.

Csináltam már tesztet,de negatív volt.Hétfőn elkezdtem vérezni,de csak épp hogy,majd szerdán kicsit erősebben.

De nem olyan volt mint a normális menzeszem,ami eddig volt.

Még mindig hányingerem van,szédülök és éhség érzetem van,a mellem még mindig hatalmas,de most nem feszül annyira mint 2 héttel ezelött.

A hasam feszül,furcsa érzést érzek.

Voltam nőgyógyásznál de akkor még semmit nem láthatott.

Nagyon szeretnénk kisbabát,de eddig nem jött össze.



2014. dec. 19. 12:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lehet.

Az nem lehet hogy később volt a pém,vagy beágyazódás?

Az orvos is ezt mondta,csak kérdés,elfogadom azt hogy most nem vagyok terhes.

2014. dec. 19. 14:59
 12/13 anonim ***** válasza:
csinaltal tesztet?
2014. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült azóta teherbe esned?
2015. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!