Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettegek a csaszartol,3 napja...

Rettegek a csaszartol,3 napja tudtam meg hogy programozott csaszar lesz jovo heten. Segitetek?

Figyelt kérdés
Azota sirogorcsom van. Annyira akartam termeszetesen szulni, s eddig fel sem merult. De amiota tudom hogy csaszaros szules lesz ugy erzem hogy semmire nem vagyok jo. Meg arra sem hogy megszuljem a gyerekemet. Boldog problemamentes terhessegem volt, de 3 napja szinte elni sincs kedvem. Felek a vagastol, a visszamaradt hegtol, a felepules folyamatatol. Barmennyire probalom magamat erositeni, magamba zuhantam. Igazabol pr jo szo jol esne, olyantol aki atesett mindket fajta szulesen, hogy mi a pro es kontra a ket szules kozott. Elore is nagyon koszonom!

2014. dec. 19. 13:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Miért császároznak meg??
2014. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Igen, engem is az érdekel, miért császároznak meg? Olyan könnyen, minden komplikáció nélkül, benyögik a dokik a császárt, sokszor a szabadságuk, vagy a kényelmük a döntő....

Ezt én úgy mondom, hogy 3 császárom volt, ès egy hüvelyi szülésem...

Ne félj a császártól, bár én is féltem 3. alkalommal is sírdogáltam előtte..., de nagyon gyorsan felépültem. Csak indokolt legyen, ne az, hogy még meg sem indult a szülés, de még nem tágultál (ahogy írta az egyik hozzászóló)...

Boldog babavárást!

2014. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező, de ez egy annyira primitív, buta gondolkodás, hogy ha hüvelyi úton szülöd a gyereket attól leszel jó anya, szerintem csak azok kattognak ilyenen, akik jódolgukban nem tudnak máson. Ha minden rendben megy nekem is programozott császárom lesz egy súlyos betegség miatt, már a terhességben se nagyon volt megegyezés a dokik között, hogy vállaljam-e, mekkora kockázattal jár. Most akkor szerinted azon rinyáljak, hogy nem jöhet ki a hüvelyemen a gyerek? Örülünk neki ha minden renben lesz velem és a picivel és a környezetemben sincs senki, aki azt gondolná, hogy milyen szar nő vagyok, mert nem hüvelyi szülésem lesz. Egyébként ha ez megnyugtat császár után olyan sokáig fáj általában a heg, hogy felér egy vajúdással.
2016. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!