Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudják megcsinálni a 12...

Nem tudják megcsinálni a 12 hetes ultrahangot mert van egy "kis pocakom"? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes ultrahangon. Fizetos magan rendelesen. 11re volt idopontom, negyed oraval kesobb hivtak be. A vizsgalatot vegzo doktorno minden percben siettetett, hogy nem erunk am ra sokaig es meg be sem ertem... Majd kozolte, hogy hat ugy nez ki, hogy minden rendben, de nem garantalja, mert van egy "kis pocakom" es nem latja rendesen. 170cm vagyok es 80 kg,nem a legvekonyabb, de nalam nagyobb daraboknak is megcsinaljak a vizsgalatot nem?? Most meg mar masik dokinal csak januarban lesz rendeles... Akkor buktam a 12 hetes ultrahangot?? Hogy van ez?? A leletre rairta nagbetuvel, hogy "rossz latasi viszonyok"...... ?? Igazsagtalannak tartom a dolgot, raadasul ez egy maganklinika. ??

2014. dec. 19. 14:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azert sajnalom azt a 12.000 forintot a semmiert... Megprobalok korulnezni hatha lenne valahol rendeles es szabad idopont
2014. dec. 19. 14:55
 12/26 A kérdező kommentje:
Nincs magyar Betegbiztositasom, Ausztriaban lakunk es itt is van az orvosom. Direkt o ajanlotta fel, hogy mivel a hatar mellett vagyunk, es itt draga a vizsgalat, nyugodtan csinaltassam meg Magyarorszagon, ezert mentem erre a klinikara. Itt pedig mar idenre nincs idopont, magyar korhazba pedig nem tudok menni.
2014. dec. 19. 15:01
 13/26 anonim ***** válasza:
Értem :/
2014. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem ertem akkor miert nem mesz Ausztriaba! Ott biztos van tb-d.
2014. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 LadyLoss ***** válasza:
100%
Én 170 centi és 95 kiló vagyok. Bár a papíromra ráírták nekem is hogy rossz szonográfiai viszonyok, de simán mindent láttak amit kellett a 12 hetes UH-n. Egy pillanatig se mondta az orvosom, hogy ne látna valamit.
2014. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%

A viselkedését nem minősíteném, biztosan lehetett volna kedvesebb is.

Viszont arról nem tehet, hogy a zsírrétegtől nem lát. Annyit tud tenni, hogy ha hasin nem lát rendesen, akkor megnézi hüvelyivel. Nálad ezt megtette. Ilyen viszonyok között ennyit tudott tenni.

2014. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én kombinált tesztet csináltattam, 30.000 Ft-ért. Hasonló alkat vagyok, mint te, és nekem is mondta az orvos, hogy rosszabbak a látási viszonyok, mint egy sovány nőnél.

Azért mindent meg tudott nézni, és a kockázatom is 1:20000 lett mindegyik vizsgált rendellenességre. Felajánlották a Nifty, meg Prena (azt hiszem ez a nevük) teszteket, viszont mivel minden rendben volt nem éltünk vele.

Azóta 31 hetes kismama vagyok, minden ultrahangon rendben volt a baba.

2014. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azert nem jovok Ausztiaban, mert itt is mar csak januarban van legkozelebbi idopont
2014. dec. 19. 15:40
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ausztriai kórházban is?
2014. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A korhazba barmikor bemehetsz es megnezik. De ha normalis a nogyogyasz es elmondod neki mi van biztos megnez. De ha nincs meg a pecseted az osztrak dokitol akkor nincs Wochengeld,meg Karenz.
2014. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!