Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudják megcsinálni a 12...

Nem tudják megcsinálni a 12 hetes ultrahangot mert van egy "kis pocakom"? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12 hetes ultrahangon. Fizetos magan rendelesen. 11re volt idopontom, negyed oraval kesobb hivtak be. A vizsgalatot vegzo doktorno minden percben siettetett, hogy nem erunk am ra sokaig es meg be sem ertem... Majd kozolte, hogy hat ugy nez ki, hogy minden rendben, de nem garantalja, mert van egy "kis pocakom" es nem latja rendesen. 170cm vagyok es 80 kg,nem a legvekonyabb, de nalam nagyobb daraboknak is megcsinaljak a vizsgalatot nem?? Most meg mar masik dokinal csak januarban lesz rendeles... Akkor buktam a 12 hetes ultrahangot?? Hogy van ez?? A leletre rairta nagbetuvel, hogy "rossz latasi viszonyok"...... ?? Igazsagtalannak tartom a dolgot, raadasul ez egy maganklinika. ??

2014. dec. 19. 14:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes, amit leírtál, Kedves Kérdező!

Nekem nincs feleslegem, de mivel magas vagyok, "elbújt" bennem a baba. Aludt is, fel kellett ébreszteni, hogy jobban lássa a doki. Aztán elküldött pisilni. Kb 10 perc próbálkozás után felkelt a picim, és szerencsére nem kellett hüvelyi UH.

Amit leírtál, az jött le nekem, hogy megg sem akarta próbálni, nem tett meg mindent. Nyilván nem voltam ott.


Azért írtam le a sztorimat, hogy nekem is hasonló volt, de végül megoldotta a doki, és sikerült átnézni.

Nem hiszem, hogy lenne valahol hely, de azért próbáld meg!

2014. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én 163cm-hez vagyok 100 kg. Nem pici pocakkal. Az 7. héttől minden egyes (hasi) UH-on tökéletesen látni lehetett a babámat. És nem magánklinika...
2014. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én SzTK rendelésre járok a terhesség kezdete óta,87 kg voltam,mikor teherbe estem és 167 cm.Semmi olyat nem mondtak,hogy nem tudnák megnézni a babát,pedig nem a legújabb hiper-szuper uh készülék volt.
2014. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra értette a doki, hogy vastag a szírréteg a hasadon. Tudom, sokan írták, h ők kövérebbek és mindent látott a doki, de ez nem ettől függ, hanem, hogy hová hízol.
2014. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen hipi-szupi a gép. Nem kell besértődni, nem látott rendesen. Vékonyabb nőknél könnyebb. Ez van.

Bárhova mehetsz fizetősre, millió hely van ahol megcsinálják, Magyarországon is, nem TB-re.

2014. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ezért biztosan nem fizettem volna. TBs rendelésen voltam, alacsonyabb, és picit ducibb vagyok nálad, és a világon semmi probléma nem volt.
2014. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!