Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes terhes vagyok....

18. hetes terhes vagyok. Nagyon sötét a vizeletem. Ez mitől lehet? Kezdek aggódni. Volt egy pici megfázásom de semmi komoly:c

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 20:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

utolsó előtti kommentelő:

hát kb 2-2,5 liter amúgy is muszáj mert vesekőre hajlamos vagyok:/

utolsó: nincs... semmi a normál szaga van. annyi hogy picikét nehezebben indul pedig érzem hogy kell de kicsit később jön

2015. jan. 6. 21:34
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héten, cukorterhelés után egy nappal volt szinte sötétbarna vizeletem, holott semmi bajom nem volt, az orvosom csak széttárt karokkal tudott reagálni... küldött vizeletmintát laborba, de teljesen negatív lett, így a mai napig nem tudom, hogy mi lehetett a sötét pisi oka. Baj egyébként nem lett belőle, már 1,5 éves a kislányom:)
2015. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát nem tudom akkor. lehet most csak úgy ilyen. nekem sincs belőle bajom mert teljesen negatív mindig a vizeletvizsgálat.
2015. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Velem most szombaton történt, hogy reggeli első pisim pirosas volt! Erősen.. Így megijedtem, év első napján ügyeletre mentem. A dokinak elmondtam, azt mondta csak a terhesvitamintól van és megnyugtatott. Vastól is lehet ha szedsz de vitamintól is. Meg én előző este lefekvéskor kevesebbet ittam, így sűrű is volt valszeg. De megnyugtatott a doki hogy semmi baj, meg is vizsgált. Egyébként nem tudom hogy afelfázától lehetett-e.. De ha mész dokihoz ő majd megmondja. Addig is ne aggódj.
2015. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

voltunk dokinál :)

ultrahang is volt és kiderült semmi baj :)

csak a vitamin azt mondta de azért vizeletmintát vett...:)

ééés most nagyon boldog vagyok:)

99% hogy kisfiam lesz:)

aaahj repdesek az örömtől:)

2015. jan. 7. 17:29
 16/21 anonim ***** válasza:
na de jó!! :) örülök neki,hogy nincs semmi baj :) nekem meg elvileg kislány :D olyan jó,hogy neked már ilyen biztosra mondták a nemét. mondjuk ne vásároljatok túl sok fiú ruhát :D eredetileg én is fiú lettem volna a születésem előtti utolsó uh-n is ezt mondták anyának,aztán megszülettem és csodálkoztak :D
2015. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

neem veszünk még ilyen nagyon fiús cuccokat de párom teljesen bevan zsongva:D már kiscipőt meg tipegőt vett:D hiába mondom neki, teljesen elvan varázsolva:D

és amúgy utolsó komis:)

Neked is nagyon sokat mozog a picur?:o

mert nekem mostanában nagyon nagyon mocorog, főleg fekvésnél meg fürdésnél iszonyat sokat:o

2015. jan. 8. 00:03
 18/21 anonim ***** válasza:
hajajj de még menyit! 16 hetesen mozdult meg először. akkor még csak épp hogy éreztem meg keveset mozgott aztán kb. 2 hete elkezdte hogy reggel délután meg este mozog és este a legaktívabb. pár napja itt nevettem mert este 11 előtt nem sokkal beindult és hullámzott a hasam úgy karatézott :D most viszont kicsit aggódom,mert 2 napja kevesebbet mozog. lehet csak attól,hogy nem tudtam főtt ételt enni,mert nem voltam jól. nála nagyon számít mozgás terén,hogy eszem-iszom.
2015. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. elfelejtettem oda írni,hogy nagyin szerette amikor zuhanyoztam, ahogy dobolt a víz a hasamon rugdosott aztán meg abbahagyta és reggelig meg se moccant :D mostanában viszont semmit se reagál rá. biztos megunta :D
2015. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

:D

nekem inkább mikor befekszem a kádba és ott éled fel:)

na meg persze este fekvesnél :D kinyomja a könyökét vagy a talpacskáját és én meg óvatosan nyomogatom na akkor begurul és hajnalig nyomja az ugribugrit:D

2015. jan. 8. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!