Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek az elvetélés...

Mit tehetek az elvetélés érdekében?

Figyelt kérdés
én egy nagyon fiatal lány vagyok...és terhes. nem tudom hogy hány hetes terhes vagyok de én nem akarom ezt a babát...nem csak magam miatt hanem leginkább a baba érdekében...nem olyan a családi hátterem hogy világra hozhassak egy gyereket, főleg nem ilyen fiatalon. abortusz nincs pénzem se a barátomnak se a családomnak, és valószinúleg már el sem lehetne vetetni,elég nagy már a pocakom.édesanyám nem tudja hogy terhes vagyok, észrevette hogy nőtt a hasam de azt hitte hogy csak meghiztam, mert 2 éve nyáron duci voltam de sikerült lefogynom és ő abba a hitbe van hogy megint csak meghiztam. nem mondhaton el neki hogy mivan mert nem az a megértő tipus..édesapámmal nm beszélek régóta nki sem mondhatok semmit.a nővéremnek elmondtam de nem tudja hogy mit tegyünk. a barátom természetesen mellettem áll, bár ő sem szeretné a kicsit.én nem szülhetem meg a babát...hogyan tudnék elvetélni? ( pár napja már az öngyilkosságon is gonolkodtam, tudom hogy ez csak erre az egy problémára megoldás, és csak nekem lenne könnyebb de egyszerűn más megoldást nem látok csak ezt a kettőt ugyanis örökbe nem adhtatom )el kell vetéljek..tudom hogy fenn áll a kozkázata hogy nem lehetek terhes de nem tudok mit tenni...ha most mgszülöm akkor nagyon nagy gond lesz...ugyanis a barátom 1 hónap múlva betölti a 18-at én viszont még csak 16 vagyok vagyis még annyi sem.könyörgöm segitsenek tudom hogy mindenki elitél ez miatt de könyörgk hogy értsenek emg...és segitsenek...köszönöm előre is...
2010. febr. 15. 12:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nő a pocakod, akkor nem lehet elvetetni. Menj be a kórházba, vizsgáltasd meg magad, beszélj az orvosoddal, hogy le kívánsz mondani a babáról, mert nem tudod felnevelni, segítsen megtenni a lépéseket. Ez a leghumánusabb megoldás: egy olyan pár kaphat babát, akinek nincsen vagy nem lehet, és a saját gyermeked életét is megmented.
2010. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
91%
ja, még annyit, hogy a has méretéből nehéz következtetni, van, akin előbb látszik, mint ahogy a baba mérete indokolná a hormonális változások miatt (főleg, ha hízásra hajlamos vagy)
2010. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nyugodj meg! Elsősorban... Ha pedig már a hasad nőtt akkor azt már abortusszal sem lehet sztem elvenni.

Ha 14 év alatt lennél és a párod ugy töltené be a 18at akkor lenne probléma. A legfontosabb hogy édesanyáddal besz élj!!

Én azt mondom hogy ülj le anyuddal beszéljétek meg! Amikor kiderült hogy terhes vagyok édesanyám nagyon ellenezte. Mondtam rendben van akkor örökbeadom mert abortuszról szó se lehet..Mondta akkor már megtartod.. Jó én 24 éves.

Egyébként vannak alapitványok akik segitenek örökbeadni. Az a legjobb megoldás..


egyébként páran szerintem le fognak szidni hogy felelötlen vagy meg társai.Ha érdekel privát email üzenetben leirom neked hogy milyen érzés az abortusz.

2010. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez kamu.Mennyi idős terhes lehetsz kb?És miért nem adhatnád örökbe??Jot tennél mindenkivel!Nincs modszer arra hogy elvetélj,felejtsd el az ongyilkosságot,menj el egy orvoshozbeszélj anyudékkal.Ha "szerencséd" van sulyosan beteg a baba,és az orvos elkuld egy ingyen abortuszra.
2010. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim válasza:
90%
Butaság amit tenni akarsz,biztos nagyon sokan vannak akiknek kell a baba megszülöd és kész ha már nem lehet elvetetni viszont nembiztos hogy elmultál már 12 hetes mert ha terhes vagy akkor is hizol puffadhat a pocakod viszont igaza vana többi kommentezőnek hogy számolj vissza mikor volt meg a mensid utoljára. sok sikert és erőt neked,és ne próbálj meg kárt okozni a babának mert neked is bajod eshet,és ő meg aztán végképp nem tehet róla....! Legyél erős és őszinte anyukáddal!
2010. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
90%
Először is menj el a családsegítőhöz!Nem tudom hol laksz,ezt neked kell felderítened hogy ott merre található!Ők pont azért vannak hogy segítsenek!Biztos te is láttad már buszon vagy valahol ilyen matricákon hogy fiatal korú terhes lányokat ellátó intézményeket reklámoznak ahol nem szólnak a szüleidnek!Talán az ilyen lenne a legjobb!De ha az ilyet nem találod,a családsegítő segíteni fog!Csak keresd fel őket minél hamarabb!
2010. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
82%

Abortuszt a terhesség 12. hetéig végeznek, és nem kerül milliókba, "csak" kb 30 ezer forintba. Rossz szociális körülmények esetén adhatnak ebből kedvezményt.


Ha már emúltál 12 hetes, akkor nem vetetheted el.


Mivel már elmúltál 16 éves, nem bűncselekmény, hogy zexeltél. Viszont ó nagy hülye vagy, hogy annyi eszed nem volt, hogy védekezz, ha nem akarsz babát - és akkor még nagyon finom voltam!!!


Itt SENKI nem fog neked segítséget vagy tanácsot adni abban, hogyan vetélj el. Itt min denki babát szeretne, akár a tiédet is. Különben is, amit kérsz, az bűncselekmény.


Az előzőek már beszéltek neked a gÓlyahír egyesületről. Van egy INGYENES telefonszámuk, amit felhívhatsz:


INGYEN HÍVHATÓ KRÍZISVONAL 06-22 óráig 06-80-203-923


Itt tapasztalt, segítőkész ember lesz a vonal másik végén, aki elbeszélget veled, képes tanácsot adni, akinek kiöntheted a félelmeidet, a problémáidat, mindent, ami a babával kapcsolatos. Segít neked megkeresni a legjobb megoldást, és nem ítél el.


Kérlek, hívd fel ezt a számot!

2010. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
ez a lány bajban van, mégis nyomtalanul eltünt!
2010. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem csinál ostobaságot,hiszen kapott pár jó tanácsot!
2010. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem csinál semmi ostobaságot...az életével játszik szó szerint!

Istenem,most meg a válaszolók aggódhatnak,a lány is veszélyben van és a baba is.

2010. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!