Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek az elvetélés...

Mit tehetek az elvetélés érdekében?

Figyelt kérdés
én egy nagyon fiatal lány vagyok...és terhes. nem tudom hogy hány hetes terhes vagyok de én nem akarom ezt a babát...nem csak magam miatt hanem leginkább a baba érdekében...nem olyan a családi hátterem hogy világra hozhassak egy gyereket, főleg nem ilyen fiatalon. abortusz nincs pénzem se a barátomnak se a családomnak, és valószinúleg már el sem lehetne vetetni,elég nagy már a pocakom.édesanyám nem tudja hogy terhes vagyok, észrevette hogy nőtt a hasam de azt hitte hogy csak meghiztam, mert 2 éve nyáron duci voltam de sikerült lefogynom és ő abba a hitbe van hogy megint csak meghiztam. nem mondhaton el neki hogy mivan mert nem az a megértő tipus..édesapámmal nm beszélek régóta nki sem mondhatok semmit.a nővéremnek elmondtam de nem tudja hogy mit tegyünk. a barátom természetesen mellettem áll, bár ő sem szeretné a kicsit.én nem szülhetem meg a babát...hogyan tudnék elvetélni? ( pár napja már az öngyilkosságon is gonolkodtam, tudom hogy ez csak erre az egy problémára megoldás, és csak nekem lenne könnyebb de egyszerűn más megoldást nem látok csak ezt a kettőt ugyanis örökbe nem adhtatom )el kell vetéljek..tudom hogy fenn áll a kozkázata hogy nem lehetek terhes de nem tudok mit tenni...ha most mgszülöm akkor nagyon nagy gond lesz...ugyanis a barátom 1 hónap múlva betölti a 18-at én viszont még csak 16 vagyok vagyis még annyi sem.könyörgöm segitsenek tudom hogy mindenki elitél ez miatt de könyörgk hogy értsenek emg...és segitsenek...köszönöm előre is...
2010. febr. 15. 12:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Sajnos az örökbeadás nem tudom hogy zajlik de ha körbenézel a Gólyahír alapítvány oldalán akkor ott tudsz okosodni. Ott leirják és segitenek is hogy miként megy ez az egész...

Ui: Megnézted a képet is?

2010. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok. Érdeklődnék hogy mi a helyzet veled/veletek??? Rég hallottam felőled.
2010. márc. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Már megszületett, nagyon bánom amit tenni akartam vele, 3400 grammal születtett márc. 5-én, a Várpalotai ügyeleten, képek itt: [link] aki részletesebben szeretne vmit irjon privibe.sziasztok
2010. ápr. 15. 21:18
 44/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hittem sokkal kisebb a terhességed mert ahogy írtál februárban,abból az tűnt ki...Most meg írod,hogy megszültél...Te vagy Istvánka anyukája a képeket látva?!Húú nem tudom.

Tehát februárban már 7-8 hónapos terhes voltál ezek szerint?És így akartad volna elvetetni?????

Biztos én vagyok a buta de nem értem ezt az egészet....


egy 16+2 hetes kismama.

2010. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
Előző kismai vagyok:Egyébként gyönyörű kisfiú,nagyon szép baba és igazán jó súlyban van:)Gratulálok!Jó egészséget Nektek!
2010. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
nem tudom megnézed-e még amit ide írunk, de én is gratulálok!Nagyon édes kisfiú:)
2010. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

Gratulálok én is! S majdnem anyummal egy napon született:)

Sajnos a képeket nem tudom hogy megnézni,de örülök hogy egészségesen megsületett.

Anyud hogy reagált a dologra?

2010. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:
Nem goondoltam volna, hogy már ennyi idős terhes vagyok, hiszen elég sokáig megjött a bajom. Köszönöm szépen, szerintem is gyönyőrű, örülök neki nagyon már 2 hónaposak leszünk lassan. Anyu...először nemtudta hogy nevessen-e avyg sírjon...de mostmár nagyon örül neki. Mivel nincs tejem ezért ő is megtudja etetni és annyira örül mikor mondom neki hogy ha van kedved megetetheted...:) és tesóm is nagyon oda van:)Aki részletek akar irjon nyugodtan.
2010. ápr. 27. 21:16
 49/54 anonim ***** válasza:

most olvastam csak el az egészet.

mi van veletek?a baba hogy van?hogy alakult az életetek?


24 éves nő vagyok és van egy 21 hós kislányom

2010. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
Már 11 hónapos a kisfiam szépen fejlődik, okos baba nagyon....anyu nagyon szereti sokat vagyunk nála ugyanis összeköltöztem a vőlegényemmel:) apu is szereti az egész család Boldogok vagyunk
2011. jan. 25. 16:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!