Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 0,5-1 dl kávé jó sok...

Napi 0,5-1 dl kávé jó sok tejjel árthat a babának?

Figyelt kérdés
Ha nem innám, K.O. lennék, sőt még székletem se lenne. Így hogy mindennap iszom reggel, nem lesz e baja a pocaklakómnak?
2015. máj. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne?
2015. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Meg van határozva, hogy mennyi az a koffein mennyiség ami megengedett terhesség alatt. Bele kell számolni a tea, csoki, kóla és társait is. Én napi 2x ittam kávét, instantot és iszonyatosan kívántam a kólát is, így abból is lecsúszott párszor néhány pohár és szerencsére nem lett baja a babámnak. 10 hónapos és makk egészséges.
2015. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél sokkal többet ittam mindkét terhességem alatt, mindkét gyerekem teljesen egészséges és még okosak is :-)
2015. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. Ennél többet ittam mind a 4 terhességem alatt, van 4 egészséges gyerekem!
2015. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én tuti többet ittam 1dl kávénál egy nap:) A kislányom teljesen egészséges:)
2015. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!