Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj, vagy butasag?

Ez baj, vagy butasag?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,nagyon fájnak a melleim néha előjon a rosszullét,és persze a mindjárt megjön érzés ezeket leszamitva hála Istennek jol vagyok. Egy dolog idegesít,h annyian írják, h folyton pisilni járnak, de én nem. Többet jarok,mint előtte de nem 5 percenként. Ez baj lehet? :(

2015. júl. 3. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne már, ne hergeld magad! Végre várandós vagy, végre boldogság van! Minek keresed, hogy mi lehet a gond?


Én pl. nem jártam sűrűbben pisilni ilyen kisterhesen. Csak később kellett sokat pisilnem, talán úgy a 11-12. héten, meg aztán a terhesség végén, amikor már nagy volt a babám.


Attól még, hogy páran leírnak egy-két tünetet, nem feltétlen történik ugyanúgy másnál is!


Szép várandósságot és ne agyalj túl sokat! :)

2015. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattal. :)

A férjem szerint is csak magamat hergelem,de olyan hihetetlen és annyira szeretném ha minden rendben menne,h lehet tényleg túlzásba estem.

2015. júl. 3. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Majd fogsz :D :D.. 5 hetesen még én sem jártam, de aztán később, huhúú.. :D

Ha pedig nem, akkor örülj neki, nem túl kellemes dolog, és hála Istennek nem ezen múlik a baba egészsége.

Ne aggódj feleslegesen :).

2015. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó, tehát tényleg butasagon idegesitem magam :D Köszi csajok :)
2015. júl. 3. 13:10
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen még azt sem tudtam hogy terhes vagyok semmi tünetem nem volt a menstruáció késésén kívül (ami előző hónapban is 2 hetet késett így nem is tulajdonítottam olyan nagy figyelmet a dolognak)

8-9 hetes körül voltak menstruációs görcs szerűségek, 2-3 alkalommal kb. fél órát fájt a mellem, de egyébként ennyi volt az összes tünetem, pedig már 31 hetes terhes vagyok :-) Szerintem ez nagyon egyéni, hogy kinél milyen tünetek vannak.

2015. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tehát az igazi tünetek majd csak most fognak jönni. :) Jobb nem össze olvasni minden félét.

Köszönöm neked is utolsó, és boldog babavárást :)

2015. júl. 3. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 14 hetes 5 napos vagyok és egyszer sem volt hányingerem. nekem később jött sűrűbb pisilés, meg a mellnövekedés, de pl. fájni sose fájt. Mindenki más! Ne aggódj.

Én 12 hetesen is úgy éreztem, hogy nem vagyok terhes, mert semmit nem éreztem!! Az UH-on meg megláttam a babát össze-vissza kalimpálni a kezével, lábával. Nagyon fura volt,hogy én semmit nem érzek, ő pedig ott van.:)

2015. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De jó :) Bárcsak már én is ott tartanék. Amúgy tényleg ugy van ahogy írod, van h nem is érzem, h terhes vagyok.Alig várom, h mehessek az orvoshoz és láthassam. De addig még varnom kell.

Boldog babavárást neked is,es Köszönöm, h írtál :)

2015. júl. 3. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok! neked is bolog babavárást. Nekem azért is volt meglepő a 12. heti UH, mert előtte voltam az 5.héten,akkor csak petezsák és szikhólyag volt, a 8.héten már látszódott, de ekkor nem mutatta meg a doki, csak mondta,hogy ok és megkaptam a papírokat a vizsgálatokra. És legközelebb meg megláttam a babát, abszolút felismerhetően. Cuki volt. Nagy élmény lesz majd, meglátod!
2015. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Már alig várom, remélem minden rendben lesz. Igen biztos fantasztikus élmény, én biztos elfogom sírni magam mikor meghallom a pici szívét. :)
2015. júl. 3. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!