Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baj, vagy butasag?

Ez baj, vagy butasag?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok,nagyon fájnak a melleim néha előjon a rosszullét,és persze a mindjárt megjön érzés ezeket leszamitva hála Istennek jol vagyok. Egy dolog idegesít,h annyian írják, h folyton pisilni járnak, de én nem. Többet jarok,mint előtte de nem 5 percenként. Ez baj lehet? :(

2015. júl. 3. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem egyformák a terhességek. Amikor a kisfiamat vártam kb. a 6 héttől én is rengetegszer mentem pisilni aztán elmúlt és az utolsó trimeszterben megint egyfolytában WC-re jártam. Mostani babánkkal egyáltalán nem voltam többször kint az elején mint általában. Most 19 hetes vagyok és alig bírok ki 2 órát és már rettenetesen kell pisilni.Éjszaka is. Majd később ha már nagyobb lesz a baba és nyomja a hólyagodat akkor fogsz futkosni ne félj :-) Szóval nyugi és boldog babavárást kívánok!
2015. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Olyan aranyosak vagytok,h el mondtátok nálatok, hogy volt és ezzel megnyugtattatok.Mostmar nem fogok ezen agyalni :)
2015. júl. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!