Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítenétek eligazodni? PM...

Segítenétek eligazodni? PM alul működés.

Figyelt kérdés

TSH 3,30 lett kaptam Letrox 50mg gyógyszert napi felet kell bevennem és kismama is lettem...korai terhessèg

Elegendő ez hogy jó legyen az értékem?nyilván az endokrinologus véleményét tartom mérvadónak!

Kinek mennyit kellett szednie?



2016. ápr. 25. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 50-esből szedek felet, mint te, már évek óta. 2,5 körüli TSH-ra kaptam, szépen levitte 1,5 körülire.


Terhesség alatt is végig rendben volt a pajzsmirigyem ezzel az adaggal.

2016. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
nekem azt mondtak hogy ha terhes vagyok azonnal rmelnem kell elso terhessegnel. kellett is merr terhesseg alatt felmegy az ertek. most megi t terhes vagyok 1.9 volt az ertekem probalkozaskor ezert emeltem a gyogyszert. nem tusom mennyire vitte le az ertekem de teszteles utan maris felment 3,4-re!!!!!!! azonnal emelnem kellett egy fél tablettaval. en is 50et szedek. maganklinikara jarok nezetni. a dokim javasolta hogy ilyenkor 2 hetente nezessem. ez miatt mar volt egy vetelesem igaz akkor nem szedtem meg semmit. nezesd meg szzerintem. par ezret meger hogy leveteted maganba es ott az eredmeny hamar a kezedben.
2016. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!