Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes szuzen?

Lehetek terhes szuzen?

Figyelt kérdés
Baratom allitasa szerint szuzen is lehetek terhes( nem nem kerult be semennyire oda) de szerintem nem.... Mert nem volt behatolas semennyire.... Most o a hulye vagy en?

2016. aug. 25. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szüzesség alatt azt érted, hogy nem szakadt át rendesen a szűzhártyád, akkor igen, előforduhat, ugyanis azon alapból van egy lyuk. Tehát akár be is juthat a sperma. Mit csináltatok?
2016. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Csekely az eselye
2016. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hülyék vagytok, ha ilyen tudatlanság mellett szexeltek.
2016. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem b@zme.. Te vagy a hulye.
2016. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem hinném :/
2016. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ugy ertem, hogyha behatolas egyaltalan nrm volt ugy lehetek e terhes? Sztem nm baratom szerint igen...

Semmi nem tortent meg mert 1 honapja vagyunk egyutt :)

2016. aug. 25. 21:07
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem èn,de nem tudom hogy miert nem vagy tisztaban az alapveto dolgokkal egy szexualis egyuttlet soran.Ol.a vedekezessel kapcsolatosan ill.a tehrbe esessel kapcolatosan.Mindenfele rossz indulat nelkul kerdeznem,hogy neked nincsenek a hatteredben szulok,baratnok,rokonok,csaladtagok,akiktol kaphattal volna felvilagositast a teherbe esesrol?Egyaltalan,hany eves vagy?Mar egeszen fiata lanyok tudjak ezeket a dolgokat.Halljàk,latjàk,tanuljàk.
2016. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szüleim meghaltak,nagymamámmal élek, ő meg beteg. 16 éves vagyok, felvilágositó órám se volt,semmi.
2016. aug. 25. 21:29
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Igen lehetsz! Egyszer még régen a Bravo újságban olvastam hogy egy lány azt almodta hogy a szoba növénnyel sexel,és mikor felkelt terhes volt..😁😁 Úgyhogy van esélyed ;)
2016. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy komoly a kérdésed és komolyan válaszolok:

Igen lehetséges úgy teherbe esni, hogy nem történt behatolás, mivel a teherbeesés nem a behatolástól van, hanem attól, hogy spermium került fel. Pl Inszeminációnál (mesterséges megtermékenyítés egyik formája) ugye nincs szex, nincs behatolás a cél mégis a terhesség, az "anyagot" juttatják fel mesterségesen.

Tehát például, ha ujjal spermiumot kennek egy szűzlány hüvelyébe, akkor igen, lehet terhes.

Viszont nem kérdezted, de fontos tudni, hogy ha behatol a fiú, de nem élvez el, akkor is lehetséges a teherbeesés, mert az előváladékban is lehetnek spermiumok.

2016. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!